Wpis z mikrobloga

Kolejna sobota udana na Glovo. Trzeba korzystać póki pogoda dopisuje. 7,5 godziny jeżdżenia rowerkiem, więc myślę, że nie jest źle. W aplikacji wciąż bez napiwków, ale dostałem łącznie 17 ziko do ręki. Co ciekawe klienci z Ukrainy dają częściej napiwek niż Polacy, wczoraj przykładowo dyszka wleciała od Ukraińca. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzisiaj ostatni dzień w bieżącym okresie rozliczeniowym, więc w poniedziałek wrzucę moje zestawienie z dwóch tygodni z zarobkami. Szczególnie dla tych, co chcieliby by sobie pojeździć po pracy i dowiedzieć się czy warto, aby sobie dorobić.
Zaplusuj ten wpis, jeśli chcesz być wołany na takie podsumowanko!

#rzultykurier #glovo #pracbaza


LINK DO REJESTRACJI GLOVO
Pobierz JonkeJ - Kolejna sobota udana na Glovo. Trzeba korzystać póki pogoda dopisuje. 7,5 go...
źródło: comment_16737631133i4wfyKblrTGV0cj85e6qu.jpg
  • 114
@JonkeJ: Moja różowa jeździ na czymś takim w Niemczech, z tym, że dostała rower elektryczny od firmy więc taki profit.

I tak btw za wczoraj miała 35 euro napiwków. Taka mała różnica miedzy tymi krajami xD
@JonkeJ: za jedna pizze z dowozem max 5 km płace kolo 60 zł a jeszcze mam napiwek dawać chyba śmieszny jesteś. Raz jakis stary pajac z pyszne pl a jakis napiwek? To mu powiedziałem wez sobie od szefa skad zamowienie przyjechało bo to co sprzedajecie z dowozem max 40 zł powino kosztowac a gdyby tyle kosztowało to dałbym ci dyche.
@picasssss1: dokladnie mnie też., nie raz płace np 55 daje 60 i reszty nie trzeba ale jak raz jakis pajac przyjechał z pyszne pl 4 km i za marna pizze płace ponad 60 z dowozem i wpomniał o napiwku to mu powiedziałem to idz do szefa bo to co sprzedaje z dowozem powinno max 40 zł kosztować i teraz za kazdym razem czekam aż wydadzą co do złotówki
@JonkeJ Co to jest to promo, to jest na start czy coś?
Bo coś dużo się wydaje 270 / 13 to około 21 zł, to więcej niż kurier, który nie raz musi pół Polski przejechać.
Że im się to opłaca.
@JonkeJ: fajna sprawa. Dzięki że się dzielisz z innymi jak to wygląda.

Też planuje na wiosnę na weekendy pojeździć. Jak się rozliczasz z zarobionej kasy? Jesteś związany z jakimś partnerstwem?