Wpis z mikrobloga

Kolejna sobota udana na Glovo. Trzeba korzystać póki pogoda dopisuje. 7,5 godziny jeżdżenia rowerkiem, więc myślę, że nie jest źle. W aplikacji wciąż bez napiwków, ale dostałem łącznie 17 ziko do ręki. Co ciekawe klienci z Ukrainy dają częściej napiwek niż Polacy, wczoraj przykładowo dyszka wleciała od Ukraińca. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzisiaj ostatni dzień w bieżącym okresie rozliczeniowym, więc w poniedziałek wrzucę moje zestawienie z dwóch tygodni z zarobkami. Szczególnie dla tych, co chcieliby by sobie pojeździć po pracy i dowiedzieć się czy warto, aby sobie dorobić.
Zaplusuj ten wpis, jeśli chcesz być wołany na takie podsumowanko!

#rzultykurier #glovo #pracbaza


LINK DO REJESTRACJI GLOVO
Pobierz JonkeJ - Kolejna sobota udana na Glovo. Trzeba korzystać póki pogoda dopisuje. 7,5 go...
źródło: comment_16737631133i4wfyKblrTGV0cj85e6qu.jpg
  • 114
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: jaki jest sens zamawiania żarcia przez pyszne.pl albo glovo skoro łatwiej zamówić bezpośrednio z knajpy i jest taniej?


@Winsomeboy: Minusem zamawiania bezpośrednio z knajpy jest czas oczekiwania. Zamawiasz z Glovo i dostajesz czasem w 30 minut, zamówisz z knajpy i czekasz 2 godziny.
@JonkeJ: powiedz ile km zrobiłeś, czy kreciles się w koło komina czy to jakieś dalekie trasy, ile zamówień przez te 8h zrobiłeś. Czy musiałeś jakieś zakupy w biedrze zrobić? I jak to być porównaj do pracy na magazynie/produkcji. I w jakich godzinach wykonywałeś te prace? Sobota wieczór czy rano?
@kalaj: Najpierw musisz sie zarejestrowac, przejść szkolenie i czekać aż ci zakceptują dokumenty. Jeśli stwierdzą, że potrzebują kurierów w Warszawie to dopiero wtedy nadadzą do ciebie przesyłkę z plecakiem. Dalej już zależy od ciebie. Pierwsze tygodnie mogą być ciężkie, bo nowi kurierzy muszą się wybić, żeby móc rezerwować korzystne godziny do jeżdżenia.
@2plus1: Wczoraj około 25-30km, Zakupy z biedry wyglądają tak, że to pracownicy składają zamowienia, a my tylko je odbieramy od zaplecza już gotowe. Sobota popołudnie do wieczora, a co do porównania to ciężko stwierdzić. W obu przypadkach robisz fizycznie, ale w takim Glovo pracujesz na swój rachunek i nikt ci na ręce nie patrzy
@Goscmajowy: Nie, nigdy za to kłopotów nie miałem. Wtedy jak klient nie przyjmuje to kurier albo wyrzuca, albo bierze dla siebie. Jedyne co to anulują zamowienie i nie dostajesz pełnej stawki tylko kilka zł.
@JonkeJ znaczy mam na myśli że ja przyjmuje żarcie, kurier pojechał, ja otwieram i np część żarcia jest zalane. Zgłaszam to im, dostaje parę zł rekompensaty. A kurier ma wtedy jakikolwiek problem że bądź co bądź źle dostarczył jedzenie?
@Goscmajowy: Nie. Przynajmniej nie spotkałem się z czymś takim. Jedyne co to klient moze wystawić kurierowi złą ocenę w apce i wtedy to wpływa na ocenę kuriera w aplikacji.
@JonkeJ: chcialem tylko powiedziec ze dobra robote robicie, zamawiam zarcie w apkach od lat, dotychczas #!$%@? mi tylko 1 raz pizze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pozdro i nie zajmuje juz wpisu ( ͡º ͜ʖ͡º)