Wpis z mikrobloga

Kolejna sobota udana na Glovo. Trzeba korzystać póki pogoda dopisuje. 7,5 godziny jeżdżenia rowerkiem, więc myślę, że nie jest źle. W aplikacji wciąż bez napiwków, ale dostałem łącznie 17 ziko do ręki. Co ciekawe klienci z Ukrainy dają częściej napiwek niż Polacy, wczoraj przykładowo dyszka wleciała od Ukraińca. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzisiaj ostatni dzień w bieżącym okresie rozliczeniowym, więc w poniedziałek wrzucę moje zestawienie z dwóch tygodni z zarobkami. Szczególnie dla tych, co chcieliby by sobie pojeździć po pracy i dowiedzieć się czy warto, aby sobie dorobić.
Zaplusuj ten wpis, jeśli chcesz być wołany na takie podsumowanko!

#rzultykurier #glovo #pracbaza


LINK DO REJESTRACJI GLOVO
Pobierz JonkeJ - Kolejna sobota udana na Glovo. Trzeba korzystać póki pogoda dopisuje. 7,5 go...
źródło: comment_16737631133i4wfyKblrTGV0cj85e6qu.jpg
  • 114
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kroledyp: w żadnej aplikacji nie widzisz napiwku od razu, ja jeżdżę wolcie i zawsze staram się dostarczyć jak najszybciej towar bo wtedy szybciej dostaje kolejne zamówienie więc jak dajesz napiwek to za chęci a z drugiej strony jak mi wskakuje stały klient albo ktoś kto daje napiwki to takie zamówienie zawsze biorę :)
@JonkeJ: powiedz przyjacielu, czy dostajesz coś od glovo za wpisy na Mirko? Bardzo ładnie wszystko opisujesz, opowiadasz, jesteś pełen optymizmu i dodatkowo linkujesz do rejestracji glovo... Znam kilku dostawców i żaden nie jest takim optymistą jak Ty. Daj znać.
@LucaJune: W sumie mówili, że też sporadycznie, podobnie jak u mnie. Aczkolwiek powiem, że jak jeździłem w wakacje w innym mieście (Września) to dostawałem dużo napiwków, a Glovo tam się otworzyło dopiero jakoś w wakacje. Moim zdaniem dużo zależy od miasta.