Wpis z mikrobloga

Kolejna sobota udana na Glovo. Trzeba korzystać póki pogoda dopisuje. 7,5 godziny jeżdżenia rowerkiem, więc myślę, że nie jest źle. W aplikacji wciąż bez napiwków, ale dostałem łącznie 17 ziko do ręki. Co ciekawe klienci z Ukrainy dają częściej napiwek niż Polacy, wczoraj przykładowo dyszka wleciała od Ukraińca. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzisiaj ostatni dzień w bieżącym okresie rozliczeniowym, więc w poniedziałek wrzucę moje zestawienie z dwóch tygodni z zarobkami. Szczególnie dla tych, co chcieliby by sobie pojeździć po pracy i dowiedzieć się czy warto, aby sobie dorobić.
Zaplusuj ten wpis, jeśli chcesz być wołany na takie podsumowanko!

#rzultykurier #glovo #pracbaza


LINK DO REJESTRACJI GLOVO
JonkeJ - Kolejna sobota udana na Glovo. Trzeba korzystać póki pogoda dopisuje. 7,5 go...

źródło: comment_16737631133i4wfyKblrTGV0cj85e6qu.jpg

Pobierz
  • 114
@lossiemkos89: Kiedyś miałem licznik, ale mi się zepsuł (,) Może sobie sprawię nowy na wiosnę, na razie mam inne wydatki. Mogę ci z doświadczenia powiedzieć że 30km lekko zrobiłem. Jeżdżę na zwykłym krosiku.

@let_it_be: To i to wlicza się w twoje wynagrodzenie. Obie to części składowe.
Zarobki za dostawy - Stała stawka jaką Glovo daje za zamówienie
Promo - Każda godzina ma tzw. mnożniki, Glovo dodatkowo
JonkeJ - @lossiemkos89: Kiedyś miałem licznik, ale mi się zepsuł (╯︵╰,) Może sobie sp...

źródło: comment_1673765587tn0WmulSHFiI1dV5O5NkyI.jpg

Pobierz
@JonkeJ: o ja mam pytanie, czy kurier po zaakceptowaniu zamówienia widzi od razu, że dostał napiwek?
I czy taki napiwek wpłynął by psychologicznie np na Ciebie by mocniej przycisnąć pedał i szybciej byś pickę dostarczył?
@lossiemkos89: Ja też już niedługo będę miał 26 lat, kończę w styczniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam jestem ciekawy, ale myślę że tak, mam kumpla już dawno po 26 roku życia, który też jeździ i nie narzeka

@Kroledyp: Nie, nie widzimy. Napiwek w aplikacji dostajemy zawsze z opóźnieniem. Dopiero po czasie wyskakuje komunikat, że do danego zamowienia dostaliśmy napiwek. Myślę, że tak, to by dodatkowo zmotywowało,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JonkeJ: jeżeli dobrze liczę to przy jeżdżeniu 8h dziennie wychodzi jakieś 6500 zł. Realne do wyciągnięcia czy w tygodniu nie ma takiego ruchu?
@resuf: Teoretycznie realnie. Praktycznie tak jak piszesz. Może w dużych miastach typu Poznań, Wrocław, Wawa nie, ale w moim mieście, w tygodniu tych kursów jest mniej. Aczkolwiek nie na tyle mniej by nadal fajnie nie zarobić.