Aktywne Wpisy
SuicideLeopard +76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

PozdroMleczny +106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Dzisiaj ostatni dzień w bieżącym okresie rozliczeniowym, więc w poniedziałek wrzucę moje zestawienie z dwóch tygodni z zarobkami. Szczególnie dla tych, co chcieliby by sobie pojeździć po pracy i dowiedzieć się czy warto, aby sobie dorobić.
Zaplusuj ten wpis, jeśli chcesz być wołany na takie podsumowanko!
#rzultykurier #glovo #pracbaza
LINK DO REJESTRACJI GLOVO
źródło: comment_16737631133i4wfyKblrTGV0cj85e6qu.jpg
Pobierz@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: podziękuj pissowi za wzrost cen
Jak na kwalifikacje, których wymaga ta praca to wynagrodzenie jest bardzo spoko
@FaterAnona1: Tylko składkę zdrowotną z racji tego, że oprócz Glovo, pracuje na UoP i 2 razy nie płacę podatków, a reszta to zależy od tego czy masz ukończone 26 lat, jesteś uczniem/studentem itp. wyżej komuś linka podałem do wyliczania podatków.
@JonkeJ: panie ale dochodowy tak nie działa. płaci się go od każdego dochodu
LINK
Jesli plan B to czy nie dygasz o rower. Mimo wszystko to w dzisiejszych czasach są one w cenie, nawet te najtańsze a blokady mało pewne.
@JonkeJ: nie wiem czy wiesz, ale w takiej sytuacji już za cały styczeń płacisz dochodowy
Pracuje w restauracji i jak ktoś nie chce zapłacić napiwku (jest wliczony w rachunek) to od razu ściągam,