Wpis z mikrobloga

jak stać cię za automatyczny garnek za 5.5k, to prawdopodobnie roczną subskrypcję za 200 PLN masz w dupie.


@Aroneu: problem w tym, że ludzie to biorą na raty, bo ich nie stać xD
@pies_ogrodnika: Thermomix to konkretne urządzenie. Na rynku masz sprzęty działające na takiej samej zasadzie np Lidlomix czy nawet chyba Aldimix.
I tak, płacisz za subskrypcje jeśli chcesz korzystać z pełnego potencjału tego ustrojstwa.
Mam thermo już ze dwa lata i powiem tak, jeśli taki wydatek jest dla ciebie znaczący to nie warto, ot, garnek z wifi i tańszy zamiennik zadziała podobnie. A jeśli masz za dużo kasy to możesz kupić, zapewne
ja bym osobiście kupił termomix bo w sumie przydatna rzecz jak nie wiesz co ugotować. Tylko nie każdy wie że płaci się za subskrycje tego gówna żeby mieć dostęp do przepisów.

"W cenie jest też pół roku bezpłatnego dostępu do portalu z przepisami. Po tym okresie roczny abonament, uprawniający do korzystania ze wszystkich dostępnych przepisów wraz z możliwością ich modyfikacji na swoim urządzeniu, kosztuje 199 zł.22 kwi 2022"

Płacisz 5.5k za urządzenie
@Sloik-2078: Czy ktoś może mi wytłumaczyć co ten termomix w ogóle robi? Bo jak rozumiem, to trzeba do niego po prostu dać składniki i co dalej? On to wymiesza lub podgrzeje i tyle? Przecież sporo dań wymaga zaangażowania kilku misek, patelni, garnków itp. Mam rozumieć, że pomiędzy etapami trzeba go czyścić z tego co się przed chwila robiło, żeby móc robić dalej?
@Wykop24h: frajerami ruchanymi przez los to są mieszkańcy Polski bo w normalnym kraju ludzie płacący za subskrypcję czegoś co na codzień używają $1.30 na tydzień nie wyzywają reszty od frajerów za ich prywatne wydatki. Tak jak ktoś ci napisał. Jak cię stać na ten gar to masz też te 6 dolarów miesięcznie na abonament. Obowiązku zakupu tego sprzętu nie ma i nie będzie. Tradycyjne garnki bez subskrypcji są w opcji dla
@Wykop24h: jak stać cię za automatyczny garnek za 5.5k, to prawdopodobnie roczną subskrypcję za 200 PLN masz w dupie.


@Aroneu: no w sumie jak raz dałeś się wyruchać na bezużyteczne gówno za 5,5k to i na subskrypcję też dasz się wyruchać
@Aroneu: niby tak, ale to jest chore że nawet automatyczny garnek za 5,5k ma #!$%@?ą subskrypcję. Wszystko ją teraz ma. Gry mają battle passy, samochody mają ficzery które sprzętowo są ale i tak potrzebujesz tej suby żeby działały, thermomix blokuje ci funkcje jeśli nie rzucisz im 200 zł rocznie.
@3t3r: Jakbym słyszał opowieści mojej żony.
U niej w biurze inne baby dokładnie tak się zachowują.

Moja zawsze to kwituje: My z mężem umiemy gotować.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? jaki wylew polactwa i glupoty w tym wątku
Ludzi przerasta obsluga termomiksa,
Jedynie co muszą zrobić to wrzucić odpowiedni skladnik, o który termomix poprosi, sam sobie zważy i wymiesza

Polak woli stać przy 5 garach i potem wszystko myć bo nieszanuje swojego czasu, dlatego suszarki i zmywarki tak wolno przyjmują się do domost w tym kraju gdzie w innych to jest już standard
Polak sie uprze i będzie szorował te gary