Wpis z mikrobloga

@Antorus: Z samochodami akurat ma to sens moim zdaniem. Taniej jest utrzymać jedną taśmę produkcyjną produkującą jeden model, niż dwie taśmy produkcyjne tylko po to, żeby jedna montowała fotele ogrzewane, a druga nie.
Pamiętam że w BMW, od którego się zaczęło, cena subskrypcji opcji LIFETIME była taka sama jak ogrzewane fotele dodane w konfiguratorze.
@Krysztalowa: Thermomix to blender z grzałką. Pokazuje Ci krok po kroku co masz robić aby ugotować jakieś danie. Np. masz komunikat: Wrzuć 100g cebuli przekrojonej na pół. Ma wbudowaną wagę więc po prostu widzisz ile wrzucasz. Następnie przekręcasz pokrętło i on już ma ustawione obroty i czas krojenia aby pokroić tak jak powinno być pokrojone do dania. Następnie podsmaża Ci odpowiednia ilość czasu w odpowiedniej temperaturze cały czas mieszając jeśli jest
@Arteqq: Niezły z ciebie prymityw. Dlatego, że napisałem, że jestem zadowolony z Thermomixa, to wyskoczyłeś z tekstem, ze ruchasz zone jednoczesnie insynuujac, nie ma mam dziewczyny czy zony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy ktoś może mi wytłumaczyć co ten termomix w ogóle robi?


@Krysztalowa:
fakt 1. Firma Vorwerk (Thermomix) zajmuje się multi level marketingiem (skrót MLM).
fakt 2. Istnieją setki firm zajmujących się MLM.
fakt 3. Multi level marketing to fikcyjna idea wymyślona dawno temu w USA po to, żeby zamaskować piramidę finansową, w której to piramidzie produkty służą do zamaskowania procederu, są rekwizytami, dlatego często są drogie i udziwnione. Więcej na ten
Pobierz renalum - > Czy ktoś może mi wytłumaczyć co ten termomix w ogóle robi?

@Krysztalow...
źródło: comment_16737786491HGsu7oQckgABEjhiaAJqh.jpg
Polak będzie grymasił na wydanie 10zł miesięcznie na tysiące gotowych przepisów skrojonych pod termomiksa wraz z gotową listą zakupów, ale wydanie 10zł na jedną parówke z bułką albo kubek kawy mu nie wadzi


@grand_khavatari:

frajerami ruchanymi przez los to są mieszkańcy Polski bo w normalnym kraju ludzie płacący za subskrypcję czegoś co na codzień używają $1.30 na tydzień nie wyzywają reszty od frajerów za ich prywatne wydatki. Tak jak ktoś ci
Dodajcie do tego jeszcze reptilian i masonów. O stojących żydach za firmą Vorwerk nie wspomnę. Ludzie to tylko jak wyżej pisaliście "zwykły garnek", a dorabiacie do tego ideologię i legendy. Płaci się za jakość i pomysł. Ja używam tego codziennie i zmieniło kompletnie moje nawyki żywieniowe. Inny korzysta do mielenia kawy, jeszcze inny do wyrabiania ciasta. Są też osoby, które kupiły i w ogóle nie używają. Jasne, można kupić tani odpowiednik za
Inny korzysta do mielenia kawy, xD

można kupić tani odpowiednik za 2200 z Lidla, ale tak samo można kupić tanią colę albo zwykłe auto, a nie markę premium. Płaci się za technologię i rozwiązania.


@olo_bolo_:

Ale taguj to #pasta czy #mem, bo na początku myślałem, że ty tak na serio.