Wpis z mikrobloga

@Aroneu: przeciez ludzie to biora na raty, sekta jak MLM. W pracy tylko pozniej slychac, ale jak to nie masz termomixa? Z termomixa upieklam! Jak nie masz termomixa to nie upieczesz! I pozniej jeszcze kolko wzajemnej adoracji, a jak nie masz termomixa to spadaj, juz Cie nie lubimy, my mamy termomixa, jestesmy kims! Serio.
U mnie thermomix pojawił się jako chyba najdroższy prezent ślubny. W pełni zgadzam się z @Serghio, Thermomix fajnie się spisuje jako codzienne narzędzie kuchenne dla dwuosobowej rodziny. Zwłaszcza fajnie działa, jak nie ma się w mieszkaniu gazu i trzeba gotować na prądzie. Abonamentowa platforma z przepisami jak dla mnie to fajna opcja. Kosztuje ile kosztuje, jakieś 150zl/rok, ale opcja bycia prowadzonym za rączkę przy gotowaniu jest spoko. I to dosłownie za
@Wykop24h mam thermomixa, różowa dostała od starych i problem w tym że te przepisy są w większości tragiczne. Albo coś nie wychodzi w ogóle (np kotleciki z soczewicy które rozwalały się na patelni xD) albo jest mega słodkie/tłuste i słone. Jak próbowałem z tego korzystać to stwierdziłem że każdy przepis trzeba zweryfikować z 3 pierwszymi wynikami z Google. Oczywiście szybko się #!$%@?łem i rzuciłem to w #!$%@?. Aha podobno jest dobry do
@Wykop24h: Słuchaj, Lidlomix jest o wiele tańszy, nie trzeba subskrypcji a robi to samo co thermomix. zaufaj mi, miałem thermomixa a mama kupiła lidlomixa.
W zestawie jest „kulinarne ABC” gdzie jest sporo przepisów do których nie potrzeba subskrybcji (a przynajmniej TM5 to ma).
Poza tym nie wspomniałeś, ze ta subskrypcja to coś więcej niż same przepisy, na przykład opcja synchronizacji listy zakupów. Dla mnie to mega wygodne, ze mogę wybrać przepis i robi mi listę zakupów na telefonie.

Jak kogoś stać i nie lubi planować gotowania to warto. I mówię to jako ktoś, kto używa go
Pobierz apee - W zestawie jest „kulinarne ABC” gdzie jest sporo przepisów do których nie potr...
źródło: comment_1673731190SvoByJscIaEqQ8knk1hFNh.jpg
@Aroneu: przecież to jest sprzedawane w MLM i wciskane na kredycie jak pani prezenterka ugotuje zupe xD za 1/3 ceny można mieć lidlomixa który potrafi zrobić to samo i nie ma apki w formie subskrypcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)