Wpis z mikrobloga

@Sloik-2078 ja bym osobiście kupił termomix bo w sumie przydatna rzecz jak nie wiesz co ugotować. Tylko nie każdy wie że płaci się za subskrycje tego gówna żeby mieć dostęp do przepisów.

"W cenie jest też pół roku bezpłatnego dostępu do portalu z przepisami. Po tym okresie roczny abonament, uprawniający do korzystania ze wszystkich dostępnych przepisów wraz z możliwością ich modyfikacji na swoim urządzeniu, kosztuje 199 zł.22 kwi 2022"

Płacisz 5.5k za
@Wykop24h: protip, jak ktoś chce używać takiego urządzenia tylko raz, dwa razy w tygodniu to polecam kupić inne najtańsze tego typu urządzenie do 1500 zł, efekt po kilku sztuczkach będzie taki sam
@Wykop24h: 139zł za rok. I nie trzeba mieć tych przepisów bo jest kilka stron co wrzuca przepisy krok po kroku. 11.58zł co miesiąc to nie jest majątek. Ktoś kto nie ogarnia gotowania, a chce zmienić żywienie to będzie zadowolony. U mnie chodzi praktycznie codziennie. Przed thermo jadłem niezdrowe jedzenie z półproduktów, a teraz jadę na soczkach warzywnych oraz dań z pełnowartościowych składników. Nie mówiąc o gotowaniu specjałów z całego świata za
Tylko nie każdy wie że płaci się za subskrycje tego gówna żeby mieć dostęp do przepisów.


@Wykop24h: Chyba że masz książkę z przepisami - wówczas nic nie musisz płacić. A książki z przepisami są dołączane do termomixów. A przynajmniej były, gdy moi rodzice kupowali kilkanaście lat temu.