Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokey: żadna, mogliby zamienić tych ludzi na żołnierzy imperium rzymskiego, bo to bajka o gadającym psie, więc nikt nie powinien narzekać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No własnie dla nich nie ma, to OP ma problem.

@pokey: przecież z jakiegoś powodu go zmienili ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pan-masuo: o kurde, to Welma tez czarna? XD myślałem, że tylko w cieniu była na tym zdjęciu. To jej nawet rysów twarzy za bardzo nie zmienili tylko pokolorowali XDDD
@AtlasZbuntowany: Poyebało twórców. Mogli sobie zrobić nową bajkę, bo rynek chłonie jak gąbka i nikt by się nie czepiał to nie. Muszą niszczyć ludziom dzieciństwo. Jeszcze brakuje tylko żeby pies zmienił rasę.
@AtlasZbuntowany
Najgorsze w tym wszystkim jest to że większość osób wyraża swoją opinię na podstawie zwiastunu. Niżej wklejam mój komentarz z innego wątku na ten temat:
- (Wyszły narazie 2 odcinki. Osoby które chcą zobaczyć stare scooby doo się zawiodą bo to nie ten klimat i też taki był zamysł autorów. Trzeba wyciągnąć kij z tyłka przed oglądaniem tego serialu. Bardzo czesto łamana jest 4 ściana i żarty na tle rasowym padają
@AtlasZbuntowany: Fred - biały więc musi wyglądać na debila, Velma - zrobili ja lesbą, Shaggy - musi być czorny, a Daphne, która w oryginale miła po prostu ładną dziunia no to zrobili z niej mądrale....
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AtlasZbuntowany: Nie, bo o nowe postacie z nowego serialu byś się przysrał mniej, albo wcale, przez to rozgłos mniejszy. Oni już po kilku klapach opanowali tą sztukę do perfekcji, wystawić gówno niskim kosztem, zebrać hejt, ale nie mniej kasy, a potem zwijają manatki.

Można by po prostu tego gówna nie oglądać, trailer wystarczył, nie srać żarem na pół wykopu że jest #!$%@?, po prostu ogólnie nie dawać temu rozgłosu. Ale gdzie