Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1608
Ze śmieciowych powiadomień z przypadkowych kont na Twitterze dostałem takiego screena.
Julką z miasta myśli, że życie na wsi = życie szlachcianki. Jeszcze te kury żyjące w zgodzie z pieskami i kotami ()

Tak właśnie żyje każdy rolnik, w ogóle nie ma nic do roboty przy utrzymaniu gospodarstwa, to po prostu istnieje i się maluje obrazy na wolnym powietrzu cały di dniami.
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #patologiazewsi (w przyszłości hehe) #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #julka
Shatter - Ze śmieciowych powiadomień z przypadkowych kont na Twitterze dostałem takie...

źródło: comment_1673675470xZCPa15JJTNxVWinLyyCA1.jpg

Pobierz
  • 315
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: właściwie to przy kilku kurach to faktycznie tyle roboty że ho ho ho XD Najwięcej roboty to jest przy ogródku niestety, ale też daje największą satysfakcję

Przecież życie na wsi nie, nawet z tego co napisała, nie oznacza od razu nie wiadomo jakiego gospodarstwa xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Questa22:

@Shatter: ale ty wiesz, że można mieć domek na wsi, 5 kur, kota, psa i 1 ar ogródek a nie od razu 10 ha pola i 100 zwierzyny?

@Questa22: właśnie chyba on zakłada, że będzie od razu hodowała tuczniki i oprawiała 100ha, i tak mówię to jako osoba która zajmowała się kurami i zajmuje się ogródkiem, że jest tak ciężkie i tak wielka filozofia, że
  • Odpowiedz
Julką z miasta myśli, że życie na wsi = życie szlachcianki. Jeszcze te kury żyjące w zgodzie z pieskami i kotami


@Shatter: Zawsze to lepiej niż mieszkanie w kawalerce za 12k/m^2 gdzie słychać jak somsiad sra.
Kury żyją w zgodzie z psami i kotami na swoim podwórku pod warunkiem ogarniętego i najedzonego psa i kota a nie jakichś ofiar znęcania nad zwierzakiem. Taki kot woli sobie pójść popolować na jedną
  • Odpowiedz
@Shatter Przecież mówiłem, że moi rodzice mają gospodarstwo... Od 10 lat karmią kury zbożem, kompostem i trawą. 10 kur w 2-3 dni da tyle jajek, że cały pensjonat się naje, rodzina i jeszcze sąsiedzi odkupią.
  • Odpowiedz
@Shatter: afera wyjęta z dupy pewnie tylko dlatego, że to marzenia jakiejś dziewczyny. Bo gdyby chłop na tagu przegryw napisał że chciałby "rzucić to wszystko i wyjechać w bieszczady" to każdy by klaskał i nikt nie pisał rzeczy typu "ooo a wiesz jak ciężko w bieszczadach, trzeba wchodzić ciągle pod górkę i rąbać drewno"

Poza tym jeśli rzeczywiście tak dobrze zarabia z pracy zdalnej i ją stać na to by
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aksz: kolejny, który uważa, że to kwestia płci. No możesz tak myśleć. Nie wiem, co się pisze na tagu przegryw, nie bywam
  • Odpowiedz
Nie no to trochę popieram, zdecydowana większość młodych kobiet bezwzględnie chce mieszkać w wielkich aglomeracjach nawet w tragicznych warunkach, byle w MIEŚCIE.


@Cierniostwor: Wymusza na nas to, że wsie i małe miasta wymierają pod kątem możliwości sensownej pracy i rozrywek. Dotyczy to również mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Shatter: hurr durr jak ktoś śmie mieć czas na coś innego niż kult zapie*dolu xD jakbyś tyle nie siedział na wykopie to też byś miał czas na inne rzeczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Wera94 ta, mieszkam na wsi i doskonale wiem ile jest roboty koło domu. Jak masz dzikie podwórko, że wszystko rośnie jak chce to spoko, ale jak ktoś chce mieć fajne podwórko to
  • Odpowiedz