Wpis z mikrobloga

Chłopaki prośba, jak nie jesteście już nastolatkami, to nie noście dżinsowych krótkich spodenek... :( Ja wiem, reeee gorąco. Ale to nawet chłodne nie jest, bo za grube i nieprzewiewne absolutnie. Źle to wygląda, mówię Wam, zwłaszcza jak chłop 30 lat założy...

#modameska #prosba
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nanari: Dziewczyny prośba jak macie uda i d--y jak szafa czterodrzwiowa nie zakładajcie krótkich spodenek i spódnic (o leginsach nie zapominając) Źle to wygląda jak wam się z nich tłuszcz wylewa.
  • Odpowiedz
  • 35
@Ziutek_Grabaz OP podaje akurat sensowny argument, któtkie spodenki powinny być luźne, przewiewne (najlepiej lniane), a dżinsowe szorty to trochę jak wełniany sweter z krótkimi rękawami.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz podpisuje się obiema rencyma, nigdy nie rozumiałem tego, jak można w lato nosić jeans, nawet krótkie, które dodatkowo paskudnie wyglądają. Codziennie jak syna zawożę/odbieram z przedszkola to tak oglądam jak ludzie się ubierają i generalnie załamka, szczególnie niebiescy.
  • Odpowiedz
@Nanari: a co mamy nosić jak nie najbardizej popularne spodenki jeansowe, LV czy Gucci to będią zadowolone twoje walory estetyczne - aż p----------m pod nosem?
  • Odpowiedz
@Nanari: Dziewczyny jak już robicie sobie paznokcie, to pomalujcie i tyle, a nie że metrowe tipsy, frencze czy inne przedłużki ostre czy jak to się tam zwie. Jeszcze w c-------h kolorach. Ani to ładne, ani do niczego nie pasuje.
  • Odpowiedz