Wpis z mikrobloga

- Anka co ty przecież ten chłop pracuje na jakiejś budowie co ty chcesz z nim się na randkę ustawić? Ze zwykłym ROBOLEM?
- Hihi no niby tak, ale pisał że sporo zarabia jakieś 8-9k na rękę
- No i co z tego? Ja bym się z takim w życiu nie umówiła. Popatrz na siebie, pracujesz w nowoczesnym i klimatyzowanym biurze i on ma mieć do ciebie jakiś podjazd? Pewnie ma ciągle brud pod paznokciami od tego tyrania, a ty przynajmniej możesz wychodzić na kawę kiedy chcesz. Twoja minimalna krajowa nie ma znaczenia.
- Może i tak. W końcu trzeba być silną i niezależną. Wyciągnę go na kilka darmowych kolacji w restauracji, a potem zablokuję hihi

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #blackpill #przegryw #zwiazki #redpill
Pobierz Fekalny_okuratnik - - Anka co ty przecież ten chłop pracuje na jakiejś budowie co ty ...
źródło: comment_1673632463yXDRDk71yCwMS3hFi7GiVy.jpg
  • 31
@HolzstockG: lol, dziecko podejmij leczenie, poproś rodziców o pomoc. Inteligencji już nie nabędziesz, ale może ciut we łbie te trociny Ci się ułożą wykolejeńcu. Pozdrawiam czule :D
@HolzstockG: z każdym takim zdaniem tylko obnażasz swoje #!$%@? umysłowe. Siedzisz na gówno pokoju mordę cieszysz przed monitorem, a w głębi siebie dupa piecze codziennie. Jedyne Twoje życiowe atrakcje to pewnie jebnąć tanie piwo i pocieszne klikanie w wykop z innymi spierdonami. Odpuść typie, bo śmianie się z ludzi niepełnosprawnych umysłowo nie przystoi inteligentnym, a Ty usilnie dostarczasz content. Skoro mnie jedziesz od ludzkiej #!$%@? to kim Ty biedaku jesteś na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HolzstockG: 2500 netto? Co robisz za takie pieniądze pracując fizycznie? Jest też różnica gdzie to robisz. Ja pierwsza pracę jaką złapałem we Wrocławiu (fizyczną) dostałem za 3500 netto. Mało tego, szef się mnie na rozmowie spytał, czy utrzymam się za taką kwotę we Wrocławiu, a to było... W 2017 roku, na początku. Nie miałem doświadczenia, byłem świeżo po rzuceniu studiów. Praca ok. 6godzin dziennie.
@macan: poczytaj typa posty. 2500 to i tak dla niego za dużo. Biedak twierdzi, że normik wykorzystuje niewielki kawałek mózgu. Od 15 minut zastanawiam się, jaki obszar mózgu w swoim życiu wykorzystał typ powyżej. Chłopak jest na dnie i mu to pasuje.