Wpis z mikrobloga

- Anka co ty przecież ten chłop pracuje na jakiejś budowie co ty chcesz z nim się na randkę ustawić? Ze zwykłym ROBOLEM?
- Hihi no niby tak, ale pisał że sporo zarabia jakieś 8-9k na rękę
- No i co z tego? Ja bym się z takim w życiu nie umówiła. Popatrz na siebie, pracujesz w nowoczesnym i klimatyzowanym biurze i on ma mieć do ciebie jakiś podjazd? Pewnie ma ciągle brud pod paznokciami od tego tyrania, a ty przynajmniej możesz wychodzić na kawę kiedy chcesz. Twoja minimalna krajowa nie ma znaczenia.
- Może i tak. W końcu trzeba być silną i niezależną. Wyciągnę go na kilka darmowych kolacji w restauracji, a potem zablokuję hihi

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #blackpill #przegryw #zwiazki #redpill
Pobierz Fekalny_okuratnik - - Anka co ty przecież ten chłop pracuje na jakiejś budowie co ty ...
źródło: comment_1673632463yXDRDk71yCwMS3hFi7GiVy.jpg
  • 31
Hehe klimatyzowane biuro nowego oddziału ZUS. Budżetówka, pod UOP za bardzo nie podlega, na dzień dobry pani magister administracji 2000 do łapy. Minimalna w jej przypadku to mokry sen. Widzisz chłopcze, taki Stefan z budowy co przyniesie 8 koła do łapy co miesiąc to aż nadto co może mieć. Zaradny ogarnięty facet nie zwiąże się z babą, która sama palcem do dupy by nie trafiła.
@HolzstockG: to trzeba pracować, a nie #!$%@?ć jak debil za 2500 netto. Robię fizycznie i jak bym dostał taką propozycję 2500 na msc to miał bym wrażenie że ktoś mi napluł w twarz.
@HolzstockG: to gdzie mieszkasz / skąd pochodzisz to ma małe znaczenie. Można zmienić miejsce zamieszkania, nie musisz od razu wynajmować mieszkania w nowym miejscu, ale pokój np. albo dojeżdżać.
Nie #!$%@? od rzeczy tylko jak akceptujesz takie stawki to sam sobie szkodzisz, w głupim markecie więcej dostaniesz. Nie o bogactwie,, ale nie rozumiem jak kogoś stać żyć za tyle. Mnie nie stać i zazdroszczę. Wolałem zmieniać kraje, branże miasta i rozwijać
@yazir: no łał mieszkam w pokoju właśnie. Ale ja oczywiście debil i nigdy nie pomyślałem o niczym i nic nie wiem. #!$%@? z tym, że większość co dokonałeś nie zawdzięczasz sobie, a wychowaniu przez rodziców i genetyce. Potem taki jak ty będzie pluł na bezdomnych, bo heh #!$%@? jak ja mogę to czemu oni nie mogą.
@HolzstockG: to tym bardziej, mieszkasz w pokoju więc nie jesteś mocno przywiązany do danego miasta. Więc możesz łatwo zmienić miejsce na takie gdzie dają więcej. Nawet głupie magazyny dają więcej, tyle że tam trzeba coś robic.
widzisz Ty uwazasz że będę pluł na bezdomnych, bo nie utknąłem na wsi i chce żyć, a nie wegetować. rodzicom zawdzięczam faktycznie dużo, ale nie są to pieniądze, a wychowanie i szacunek do pracy. od
@HolzstockG: Ty do mnie patałachu pisałeś, żebym się jebnął cegłówką? Powiem Ci tak, trzeba było się uczyć. Za 10k nie ustawionym budzika. Myślałem, że większy kozak jesteś.
@betonowa_klata: jakoś na początku grudnia szukałem na wypoku kogoś do noszenia drabiny / podawania narzędzi i ciągnięcia kabli. Ze 2 osoby zgłosiły się, ale żadna nie skorzystała, bo nie było by ich 5dni w domu.