Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy mail był na Onecie. Zakładany w Media Markcie, mieli tam dwa komputery z połączeniem do internetu do korzystania dla klientów za darmo. Wtedy nawet nie posiadałem swojego komputera. Szkoda, że nie pamiętam hasła, niezła kapsuła czasu by była.
mam osobistą teorię, która może nie mieć żadnego pokrycia w rzeczywistości ale nie obchodzi mnie to, że odpowiednia "dźwięczność" przy przedstawianiu się wpływa na pewność siebie i pierwsze wrażenie w kontaktach zawodowych).

Spółka może się nie przydać ale jak się przyda to zawsze miło mieć zaklepaną fajną nazwę, która będzie ładnie wyglądać w stopce maila:P


@texas-holdem: Drutex, mówi to panu cos? ( ͡º ͜ʖ͡º) 2 mld
@Castellano: chciałbym, niestety skasowali moją pierwszą skrzynkę na polboxie. Miała wszystko, całe 1 MB miejsca za całkowitą darmoszkę! Komu potrzeba więcej? Miałem 13 w adresie, choć byłem znacznie starszy, ale ta liczba wydawała mi się taka fajna, a nie przykumałem jeszcze że cyferki które ludzie dodają do adresów to ich aktualny wiek a nie jakiś random ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to teraz w dorosłym życiu ciągle
Przecież 99% serwisów mailowych oferuję DARMOWĄ usługę "aliasów", czyli nowy adres mailowy ale maile przychodza na stara skrzynke
@ChareimUu: kangury w podstawówce, rozszerzona matma w liceum, analiza matematyczna, geometria i algebra liniowa, równania różniczkowe, matematyka dyskretna, statystyka i probabilistyka na studiach. Mówili że nigdy w życiu się nie przyda, a tu proszę!