Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy mail był na Onecie. Zakładany w Media Markcie, mieli tam dwa komputery z połączeniem do internetu do korzystania dla klientów za darmo. Wtedy nawet nie posiadałem swojego komputera. Szkoda, że nie pamiętam hasła, niezła kapsuła czasu by była.
  • Odpowiedz
mam osobistą teorię, która może nie mieć żadnego pokrycia w rzeczywistości ale nie obchodzi mnie to, że odpowiednia "dźwięczność" przy przedstawianiu się wpływa na pewność siebie i pierwsze wrażenie w kontaktach zawodowych).

Spółka może się nie przydać ale jak się przyda to zawsze miło mieć zaklepaną fajną nazwę, która będzie ładnie wyglądać w stopce maila:P


@texas-holdem: Drutex, mówi to panu cos? ( ͡º ͜ʖ͡º) 2 mld
  • Odpowiedz
@Castellano: chciałbym, niestety skasowali moją pierwszą skrzynkę na polboxie. Miała wszystko, całe 1 MB miejsca za całkowitą darmoszkę! Komu potrzeba więcej? Miałem 13 w adresie, choć byłem znacznie starszy, ale ta liczba wydawała mi się taka fajna, a nie przykumałem jeszcze że cyferki które ludzie dodają do adresów to ich aktualny wiek a nie jakiś random ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to teraz w dorosłym życiu ciągle
  • Odpowiedz
Przecież 99% serwisów mailowych oferuję DARMOWĄ usługę "aliasów", czyli nowy adres mailowy ale maile przychodza na stara skrzynke
  • Odpowiedz
@ChareimUu: kangury w podstawówce, rozszerzona matma w liceum, analiza matematyczna, geometria i algebra liniowa, równania różniczkowe, matematyka dyskretna, statystyka i probabilistyka na studiach. Mówili że nigdy w życiu się nie przyda, a tu proszę!
  • Odpowiedz