Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, bo wy to takie mądre.
Brat zadawał się z pewnym księdzem, opowiadał ze jest spoko, ze gdzies go tam podwiezie czasami ze jest Gut men, a sam nigdy ministrantem nie byl
Mój brat jakis czas temu dostal spora sumę pieniędzy, gdzie ja od wielu lat nie mogę tyle uskubac i się bawić.
Kupil sobie auto za ponad 130k sprzedal, pozniej znow cos kupil, sprzedal, cos tam cos tam. Z chłopka bez zawodu i nawet 2 lat doświadczenia w pracy masz kase na fajne auto i życie.
Tyle ze słyszałem od rodziny moze domysły, moze cos brat mowil bo osobiście nie chce powiedzieć całej prawdy ze cos sie wydarzyło z batmanem. Brat nikomu z rodziny nie powiedział prawdy, czasami z czymś się wygadał z czym sa domysły, jedynie prawdę zna jego była dziewczyna.
Co mozna z tym zrobić żeby doszło do wyjaśnienia sprawy i odpowiednie konsekwencje powinny być wyciągnięte? Brat nie sądzę żeby mi się chciał przyznać.
#kosciol #ksiadz #polska #kiciochpyta #pomocy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c068c6cdab2baf820424c8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie ma prawnego zakazu bycia utrzymankiem księdza.
Jak ci żal dupę ściska to też poszukaj sobie sponsora.

A może okazało się, że brat jest jego synem? Radziecka nauka zna i takie przypadki.
@skk1993: Brat znalazł sobie sponsora, który jest księdzem i dostaje od niego gruby hajs, najprawdopodobniej za seks. Op ma ból dupy bo sam tyle nie zarabia z uczciwej pracy mimo że najprawdopodobniej ma lepsze wykształcenie niż brat. W związku z tym chce #!$%@?ć brata tylko nie wie gdzie i nie ma dowodów, także zali się na mikro.
i odpowiednie konsekwencje powinny być wyciągnięte?


@AnonimoweMirkoWyznania: Odpowiednie konsekwencje? W sensie że ktoś ci powinien soczystą lepe na ryj sprzedać? Pokaż ten wpis bratu to może wyciągnie wobec ciebie konsekwencje ¯\_(ツ)_/¯