Wpis z mikrobloga

@Kasahara: Nigdy nie brał trenu ani nic takiego. Zaczyna cykl 12 tyg przed zawodami.
Pierwsze 4 tygodnie = 2x100 mg testa w tygodniu przed ciężkimi singlami.
Kolejne 4 tygodnie 2x240 mg w tygodniu.
Kolejne 4 wali 2x280 mg testa w tygodniu.
I to wszystko z iniekcji.
Z orali:
Pierwsze 3 tyg 50 mg Anavaru dziennie,
Kolejne 3 tyg 60 mg Anavaru dziennie
Potem odstawia Anavar i leci Anadrol 50 mg w
@DywanTv: Dzięki za streszczenie; bo przydatne. Zdanie mam to samo. Dla mnie nie podejrzewam go o walenie dużo, że nie mieści się w strzykawkach a orale lecą jak tic-taki, ale też nie uwierzę, że bierze tak mało, bo 200 mg testa i 50 mg oxy to jest TRT+. Bo można wtedy założyć, że prawie naturale #!$%@?ł całą konkurencję o 2 długości świetlne, a sterydy nie działają.
@DywanTv: no tylko 200 mg testa, to oficjalnie w USA można dodać jako TRT nadal (a do 300 mg, jeśli ma się test genetyczny receptora AR lub pewne jednostki chorobowe); z praktyki wiele osób nie odczuje na 200 mg żadnych profitów na siłowni (a dużo poza siłownią). Trochę po prostu się to nie klei. 50 mg oxy to samo czy 200 mg mastera, bo to mniej "powera" niż te 200 mg
@IntruderXXL: Nigdy się z tym nie spotkałem. Zawsze gdzie o tym mówił, to gadał, że pierwszy rok w federacjach "niestestowanych" dalej nic nie brał. Potem jakieś sarmy czy coś takiego.
@DywanTv: Ja się nie znam na trójboju, a takie osoby tylko utwierdzają mnie w przekonaniu że to dyscyplina dla jednostek mocno predysponowanych. Jak bierze tak mało to już w ogóle w głowie mi się to nie mieści i czuje się jak upośledzony.

Z drugiej strony, jeśli jesteśmy topką świata, to nie rozumiem takich kalkulacji, tam jak jest ciasno to chyba robi się wszystko żeby wygrać, a nie tyle ile da nam
Tutaj mówi, że na tych zawodach dalej był naturalem, wtedy w taśamch zrobił 855 kg.


@DywanTv: Nom i potem zaczął ładować sarmy a następnie towar. I to był 2017rok :P Więc te dawki o których teraz mówi brzmią śmiesznie po prostu. Po prostu to sie nie klei.
@DywanTv: w skrócie powiem prościej. Jeśli na takich dawkach faktycznie robi taki wynik, to można zaryzykować stwierdzenie, ze te 1000 kg by i zrobił naturalnie lub niewiele mniej; bo takie dawki różnicy wielkiej nie dają do tego sportu. Czy to realne? Nie wiem.
Z drugiej strony, jeśli jesteśmy topką świata, to nie rozumiem takich kalkulacji, tam jak jest ciasno to chyba robi się wszystko żeby wygrać, a nie tyle ile da nam szanse na zwycięstwo.


@Lewusx: Bo prawda jest taka że ładuje się do oporu :) A pod publikę gada się różne dyrdymały. A jak już ktoś jest szczery.. TO się można za łeb złapać jakie wchodzą dawki.

Np taki Scott Mendelson ładował szykując
@DywanTv: Prawda pewnie jest gdzieś po środku nie wierzę że bierze tak mało(mało jak na wyniki które robi) ale nie #!$%@? tyle co ogry z westside. Jest genetycznie dobrany do tego sportu(a nawet jak na trojbojarza to jest atletyczny)mądrze trenuje i to robi takie wyniki, koks w jego wypadku to dodatek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXL: ale z drugiej strony, gdyby brał po korek, to chyba ciężko byłoby mu utrzymać wagę i nie rozrosnąć się nadmiernie jak Mendelson do 160 kg. Pewnie sciemnia i jak zwykle prawda leży po środku.
ale z drugiej strony, gdyby brał po korek, to chyba ciężko byłoby mu utrzymać wagę i nie rozrosnąć się nadmiernie jak Mendelson do 160 kg. Pewnie sciemnia i jak zwykle prawda leży po środku.


@vostok: Ja też uważam że jakiś rozsądek tam ma, i jeszcze nie doszedł do swojego "limitu" towaru. Ale po prostu gadanie o dawkach bliskich trt kręcąc absolutne rekordy świata to jest jakaś farsa :P
1000 mg anapolonu to nie jedyny jego cykl. Próbowal wielu kombinacji z oralami. Np. 500 mg anapolonu i 500 mg metanabolu jednocześnie DZIENNIE nie licząc środków iniekcyjnych.


@Strongest: Hehe tak to zawsze wygląda :) po prostu jak dochodzi rywalizacja, walka o totalne rekordy świata to nie ma #!$%@? o małych dawkach i szanowaniu zdrowia :P