Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: Zdać zdasz bo to banalnie proste. To łatwy egzamin tylko pompowany strachem, żeby nauczyciele mogli sobie pogadać.
Moja średnia w szkole oscylowała zawsze w granicach 2,5 a raz nawet #!$%@?łem rok, do matury zero przygotowania i zdałem ciut powyżej średniej % w skali kraju.
Jedynie angol 98% wypadł przyzwoicie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@TrisssMerigold: wow! Kasa pewnie też jest olbrzymia jako taka rejestratorka, co nie? Jak w tych czasach można nie mieć matury to mi się w głowie nie mieści. Nie mówię o studiach bo nie każdy chce i w sumie to inna bajka, ale matura? Jak słyszę, że ktoś nie ma matury, gdzie do tego badziewia przygotowują Cię kilka lat to wiem, że rozmawiam z osobą na niższym poziomie.
@rodzer1223: korpo bez
@zielony_goblin no ja za młoda to nie jestem xD więc prawie o mnie nie mówisz XDDD jak można nie mieć matury a no prosto, z matmy nigdy nie umiałam nic i nigdy bym jej nie zdała chociażby z tego przedmiotu, wiem że trzeba 30% a ja wiem że z matmy bym miała może z 5% i to pewnie fartem xd po drugie panicznie boje sie od zawsze ustnego odpowiadania xd zawsze wolałam