Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@TrisssMerigold: obecnii 40-50 latkowie są z innego pokolenia i wtedy rzeczywiście mało kto robił mature, inne czasy, a wymagania od takiej osoby by teraz zrobiła mature to głupota, ale jak ktoś w tym roku kończy szkołę średnią i nie ma matury to jest totalna ameba. Zresztą nie ma co się dziwić skoro mamy takie czasy, że przeciętny licealista nie myśli o przyszłości tylko jaki nagrać filmik na tiktoka by marzy mu
@zielony_goblin teraz z reguły ten co nie ma matury był w zawodówce poprostu, to jest jedna z rzeczy których żałuję w życiu, ale teraz już matura u mnie kompletnie nic by nie zmieniła, więc i tak całkiem miło wspominam liceum i policealna ( ʖ̯)
@Nemayu nie lubię męczenników lubiących się użalać nad sobą, zwłaszcza gdy jest to nieuzasadnione. Tworzenia dramatycznych scenariuszy, gdy ich tak naprawdę nie ma. "Prawie na pewno" sugeruje, że ten post nie jest szczery.
@zielony_goblin:

Jak słyszę, że ktoś nie ma matury, gdzie do tego badziewia przygotowują Cię kilka lat to wiem, że rozmawiam z osobą na niższym poziomie.


Bredzisz pan. Ostatnio mi mechanik po zawodówce naprawiał samochód. Koleżanka siedzi bez matury w krk i daje korki z japońskiego i chińskiego po 50pln/h. To nie kwestia matury tylko umiejętności. Ale jak ktoś chce życie planować znając jedynie angielski i nic poza tym to zostaje OF.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrisssMerigold: w technikum miałem kumpla, który przepisał się do liceum bo stwierdził, że on nie chce technikum. Z racji tego, że nie dało się przepisać to postanowił uwalić rok i wtedy się przepisał xD finalnie skończył szkołę w tym samym czasie co ja, do matury nie podchodził bo mu nie potrzebna. spotkałem go kilka lat później ja cieciował w Tesco xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: zdać matmę na 30 procent gdzie z każdym rokiem jej trudność leci na łeb nie powinno być problemem. Zacznij #!$%@? i może się spodoba. Brakiem matury zamykasz sobie przyszłość mimo że masz angielski c1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SarahC: może źle napisałem. Gdy ktoś nie robi matury bo nie chce, a w wieku 18 lat otwiera własną firmę to OK. Czy jak twoja koleżanka - nauczyć się japońskiego czy chińskiego to poziom ultra hard i taka osoba jest zdolna, ale jak ktoś nie ma matury bo nie zdał albo stwierdza, że po co mu matura, a potem chwali sie ile to nie zarabia...na magazynie czy będąc kierowcą tira to