Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

Kolejne 2 PR'y z zeszłego tygodnia.

Przysiad 240x4 - https://streamable.com/8yf5iu

Przysiad 250x2 - https://streamable.com/1ixb2m

Obecny look sylwetki na czczo przy 116-117kg - https://streamable.com/9swzuv

Z tą 250 myślę że mogłem się pokusić o trzeci, ale zbroja osrana, czułem stres już przed wychodzeniem z nią ze stojaka,
nie jestem przyzwyczajony do takich ciężarów.

Rok temu mój rekord to było 200kg x6 / 210kg x3, także i tak jestem zadowolony.

Wczoraj przyszły mi neopreny z SBD, rozmiar za małe, tak jak chyba się to powinno zamawiać jeśli chcemy żeby dodało kilkanaście kg do wyniku.
Nie wiem czy zrobię jeszcze jedno podejście pod takie ciężary, niby zostało mi kilka tygodni masy, ale na jesień mam zamiar zrobić kolejny sezon, więc trochę boje się że coś się #!$%@?.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj
  • 41
  • Odpowiedz
@snickersfgh: Nie mam pojęcia jaki obwód i ile tam mogło dojść, ale na pewno coś doszło. Nogi i tak są w tej chwili najmniej ważne jeśli chodzi o sylwetkę, nimi nigdy nie jestem w tyle. Najważniejszy był grzbiet i tam udało się dołożyć fajnie. :)
  • Odpowiedz
Wczoraj przyszły mi neopreny z SBD, rozmiar za małe, tak jak chyba się to powinno zamawiać jeśli chcemy żeby dodało kilkanaście kg do wyniku.


@Lewusx: Uważasz, żeby się nie rozczarować. Namęczysz się, żeby je przeciągnąć przez dużą łydkę i okaże się, że nie dają aż tak dużo. Serio.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Możliwe, ja się nie znam na tym. Teraz mam 5 letnie rehbandy które jakby w ogóle nie są ciasne, stąd myślałem że sbd może coś dołożyć.

Zamówiłem rozmiar L, z pomiaru wychodził XL, ale jedyny pomiar jaki robiłem to kolano, nie było tam w tabelce ani łydki, ani kolana. W łydce 49cm, nad kolanem około 5cm, mam 62cm.
  • Odpowiedz
@Boleslavic: Tak, wejdź na instagram, tam możesz mi zasugerować w odpowiedzi na relacje jakie materiały Cię interesują bo dziś o tym myślałem. Lewus_kulturysta moja nazwa.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust i tu się kolego bardzo myślisz. 900-1200 dziennie to mój znajomy robi z personalnych, a z prowadzenia online też jeszcze parę koła gasi. Więc z mojej matymy wychodzi że ma więcej niż 20k. A jakis top to on nie jest tylko ma gadane
  • Odpowiedz