Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

Kolejne 2 PR'y z zeszłego tygodnia.

Przysiad 240x4 - https://streamable.com/8yf5iu

Przysiad 250x2 - https://streamable.com/1ixb2m

Obecny look sylwetki na czczo przy 116-117kg - https://streamable.com/9swzuv

Z tą 250 myślę że mogłem się pokusić o trzeci, ale zbroja osrana, czułem stres już przed wychodzeniem z nią ze stojaka,
nie jestem przyzwyczajony do takich ciężarów.

Rok temu mój rekord to było 200kg x6 / 210kg x3, także i tak jestem zadowolony.

Wczoraj przyszły mi neopreny z SBD, rozmiar za małe, tak jak chyba się to powinno zamawiać jeśli chcemy żeby dodało kilkanaście kg do wyniku.
Nie wiem czy zrobię jeszcze jedno podejście pod takie ciężary, niby zostało mi kilka tygodni masy, ale na jesień mam zamiar zrobić kolejny sezon, więc trochę boje się że coś się #!$%@?.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj
  • 41
@In_thrust_we_trust bierze 150 za godzinę personalnego, siedzi 6-10 godzin dziennie, odpala siłowni 700 miesiecznie resztę chowa do kieszeni. Podatki odprowadza różnie. Chodzę na siłownię o różnych porach i zawsze go widzę z klientami, nie mam powodu mu nie wierzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@In_thrust_we_trust masz jeszcze prowadzenie online (( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) tam też z ominięciem podatku nie ma problemu. Pozatym są soboty i niedziele, często klienci nawet wola w weekend, tak że 20k netto to nie jest dostępne dla elity w tym, tylko dla ludzi którzy się potrafią wypromować i chcą pracować. A sprzedawcy gotowców
@Hamer93: tylko ze Ty to przedstawiasz jakby własciwie co drugi trener zarabial 20 koła, bo wystarczy wlasciwie tylko chęc do pracy xD

A realia są takie, że średnie zarobki trenerow to 5 tys xD

Po prostu Twoje szacunki odnośnie ilości, godzin itp są prawdopodbnie blędne

miesięcznie 150-300+ klientów, z każdego gasisz powiedzmy 250 zł i masz uczciwie pieniądze


Trenerzy personalni zarabiający 75 koła, mmmmm xDDDDDDDD odleciałeś poza galaktykę, wracaj mordo xD
@In_thrust_we_trust bardziej coachowie online. Zresztą to 1 #!$%@? bo do jednego i drugiego żadnych uprawnień nie trzeba. Nie wiem ile zarabia co 2 trener w Polsce bo mam to w pompce, ale zarobienie 20k w tej branży nie jest dla najlepszych, tylko najsprytniejszych, a może być ich całkiem dużo. Nie wiem nie liczę i nie zaglądam im do kieszeni, ale można zarobić w tym zawodzie jak jesteś cwany i umiesz się wypromować
@In_thrust_we_trust chłopie mówiłem o kołczach online, oni nie potrzebują godzin do obsługi tylko algorytm który rozsyła gotowe plany dietetyczne i treningowe. Myślisz że dziki trener to się dorobił buły na chodzeniu z Januszem na siłownie. Dla Ciebie totalna fikcja a coś tam branży liznelem i gościa co ma 200+ podopiecznych w miesiącu znam, i z ani jednym na silce nie był. I podajesz mi tu zarobki trenerów personalnych na etacie. To się
@In_thrust_we_trust a co ja Ci bd tłumaczył, proste że mają 5k. A 20k to ma tylko Karmowski i Slodkiewicz. Cała reszta za darmo #!$%@?, a zawodnicy na 20iu hormonu dziennie to zarabiają dając dupy. I nawet taki Kiecol ma wmiare świeże Cayenne bo zarabia 5k, czyli 2 miesiące pracuje na samo AC. No tak teraz mi się wszystko spina, dzięki za wyjaśnienie. W ramach ciekawostki mogę Ci powiedzieć że lekarz też zarabia
@Hamer93:

nawet taki Kiecol ma wmiare świeże Cayenne bo zarabia 5k


Ty serio uważasz że topowi trenerzy utrzymują się głównie z prowadzenia ludzi a nie z handlu sterydami/odżywkami? XDDD

Podałeś własnie idealny przykład, ktory potwiwrdza moją tezę xD

Żyj dalej mordo w magicznym świecie, w którym przeciętni trenerzy biją na główę zarobkami programistow czy lekarzy xDDDD
@In_thrust_we_trust no bogactwo, bo na ratę auta nie wydaje się więcej niż 20 procent dochodów. #!$%@?ąc od tego że #!$%@? wiesz o leasingach skoro wyspisujesz takie bzdury że na auto za 200k jest tyle raty. Tyle raty możesz mieć jak zrobisz na wiele lat i max wykup plus 40 procent wpłaty. Uwierz mi że nikt z dycha z przodu nie pcha się w zakup takiego auta. Kończę tę dyskusję bo ewidentnie piecze
@Filip69: Tak sobie wykop #!$%@?ł że kompletnie wyłysiałem, a tak nie jest. xD
Żadnych odzywek i innych dupereli, udało się zaleczyć zapalenie mieszka włosowego, nie mam pochodnych dht w cyklu i rośnie więcej i gęściej.
@Hamer93:

bzdury że na auto za 200k jest tyle raty


To sobie wejdź w portale leasingowe i zobacz, bo tylk osie błaźnisz. Raki trener ma własną DG więc sobie odlicza Vat, więc za furę 200k wyjdzie mu coś ok 2,5k netto do zapłaty. Gdyby to było 20% to wychodziłoby że zarabia z 12k - tyle wystarczy zarabiać żeby sie wozix kilkuletnią Cayenne xD

Uwierz mi że nikt z dycha z przodu
@In_thrust_we_trust dobra kończę temat, możesz sobie widzieć taki świat jakim Ci wygodnie. Ale proponuję spróbować kupić kiedyś i zacząć robić na bieżąco oleje, hamulce ubezpieczać i tankować, to się wtedy przekonasz że w "takim aucie" rata jest dopiero początkiem przygody. Szczęścia życzę bo się przyda
@Hamer93: już po prostu zbłaźniłeś się wystarczajaco wiele razy, począwszy od wysokości rat leasingu, po "luksusowość" auta Cayenne i na zarobkach trenerów kończąc xD

Dziecinnie łatwo Tobą manipulować niestety i tacy jak ten kołcz z Instagrama to wykorzystują