Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jabby: interesem polityków jest integralność i nienaruszalność granic. Z każdego terenu można czerpać korzyści poprzez nakładanie danin i podatków na obywateli przebywających na danym obszarze. Mógłbym tak pisać godzinami ale szkoda marnować czasu na ludzi bez podstawowej wiedzy. To co robią orki to zbrodnia ale niemożność ucieczki przed takimi ludźmi jest taką samą zbrodnią. Rozbrojenie obywateli również
Ten młody ukraiński żołnierz, zabity przez Rosjanina był zwykłym chłopakiem. Takim jakich mijamy codziennie na ulicy. Takim jak my. Słuchał (być może) takiej samej muzyki, śmiał się na filmach w kinie, spędzał wolny czas przy piwku.


@Jabby: Dawno nie widzialem takiej dawki populstycznych wypocin, jak w twoim wpisie.
Kim miał być? Przecież do wojska nie chodzą aktorzy ani piosenkarze, a glownie wlasnoie ludzie ktorzy zamaist wojska mają do wyboru zapierdziel na
Zenada, że nawet po takim wpisem potrafisz wcisnac tę propagande.


@szurszur: Co w tym jest propagandą, populisto? Duzo wiecej prawdy w tym obrazku niz w populsitycznym wpisie autora, ktory trafia tylko do prosto myslących ludzi i jak widac do ciebie trafił
propaganda jest synonimem słowa nieprawda.


@szurszur: Tak, zwykle podbudową propagandy jest nieprawda, chęć wymuszenia (poprzez zmanipulowanie) jakiegos zachowania, postawy.

Gdyby taka postawa była korzystna dla poddanych propagandzie - nie byłoby potrzeby stosowania propagandy.
Co w tym jest propagandą, populisto?


@essos: Pisałem już kilka razy. Propaganda nie równa sie kłamstwu. Propaganda może tęz opierąc sie na używaniu prawdziwych zdarzeń.

Tak, zwykle podbudową propagandy jest nieprawda,


@7160: Nie zawsze.

Biała propaganda jest to rodzaj propagandy, który podaje prawdziwe źródło pochodzenia informacji
@Aleale2: sam bym swoją żonę wysłał za granicę, żeby nic jej się nie stało. Niektórzy z wykopu szukają sensacji, wciąż martwiąc się o nieszczęśliwe życie mężczyzn


@Troojan: A ja mam w dupie twoją żonę, mogą ją sobie kadyrowcy wziąć w obroty i mi to zwisa, czemu ja mam za nią potencjalnie umierać i nie mam mieć możliwości "uciekać" a ona tak? W tej chwili tak jest na Ukrainie. Nikt nie