Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aleale2: Ile ich zginęło? Siedzą na mroźie w okopach? Baba powinna iść do okopu na pierwszą linie a nie w ciepłym mundurku siedzieć na tyłach. Jedyny argument nie brania ich tam był na odtworzeniu narodu po wojnie ale przy tej dzietności to już nie aktualne także zapraszamy do okopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@evilbadday:

żenadą to jest fakt że mężczyźni muszą zdychać za interesy polityków


Za jakie konkretnie interesy polityków "zdychają"? Widziałeś co kacapy robią na zdobytych terenach?
Kacapy mają wybór


@Jabby: no zarąbisty wybór, na front, albo na front plus jak to przeżyjesz 20 lat łagru plus represje całej rodziny

Wiem, że z miękkiego fotela fajnie się prowadzi rewolucję i obala tyranów, ale póki co nawet PiS nie obaliłeś, za co grozi w Polsce mandat 200 zł, a do ruskich masz pretensje że nie obalili putina, gdzie za wychylenie się jest połowa życia w więzieniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomtom666:

Jakie 20? Jeden mobik walnał oficera i odmówił pójścia na front to dostał 5. Lepsze to niż kula w łeb. Mogą też się poddać przy pierwszej lepszej okazji.
Represje rodziny? Jakieś konkretne info?
Na obrazku. Posta autora jest o czym innym, a Wy wchodzicie tu aby toczyc krucjate z kobietami.


@szurszur: xD że ja niby toczę? To fajne masz urojenia.
Trzeba być nieźle w głowę szurniętym, aby negować, że takie rzeczy się zdarzają. Były na przestrzeni miesięcy wpisy, pokazujące rosjanki albo ukrainki, najpierw ze swoimi facetami przed wyjazdem na wojnę, a potem zdjęcie ich portali randkowych.
odmówił pójścia na front to dostał 5


@Jabby: ...i poszedł na front, z resztą więźniów.

Poczytaj jak tam ludzie dostawali naście lat łagru za zwykłe mówienie, że wojna jest niepotrzebna, a represje dla całej rodziny to jest tam norma, żeby utemperować takich rycerzyków, co to niewiele mają do stracenia. Jak mamełe straci pracę i będzie na śmietniku szukać jedzenia żeby przeżyć, to reszta rycerzy się zastanowi.
Trzeba być nieźle w głowę szurniętym, aby negować, że takie rzeczy się zdarzają.


@technojezus: Nie manipuluj. Nigdzie tego nie negowałem. Niesmak budzi u mnie tylko wrzucanie tego typu propagandowego obrazka w celach ideologicznych.
@Jabby Jest to umieranie za polityków i za bogatych ludzi. Nie gadaj głupot. Pokaż zdjęcie bogacza na wojnie w takim okopie albo zdjęcie polityka na pierwszej linii. Kobiety? One mają #!$%@? bo mogą wyjechać. A politycy i bogacze używają zwykłych ludzi do zapewnienia sobie bezpieczeństwa i wpływów. Gościu, zacznij mózgu używać a nie przekazujesz bzdurne patriotyczne rzeczy.