Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aleale2: jasne, że nie życzę nikomu żeby go 'kadyrowcy wzięli w obroty', to było trochę z przekąsem, sęk w tym, że jeżeli mam wybór: być zmuszonym do poświęcenia się dla żony mirka żeby jej włos z głowy nie spadł, a ona sobie "ucieknie" z kraju albo niech się dzieje z nią co chce, a ja będę bezpieczny to zawsze wybiorę tę drugą opcję bo ona dla mnie jest nikim ważnym, moje
zmień płeć idź na paradę równości.


@Troojan: spodziewałem się głupiej odpowiedzi, ale nie aż tak głupiej, brawo, widać, że baran, któremu od dziecka wmówili, że musi się dla księżniczek poświęcać bo to dobro największe, a jak nie to PEDAŁ W RURKACH, najgorsza obraza dla prawdziwego menszczyzny xD po co ja dyskutuje z takimi ludźmi to nie wiem xD
@szurszur: No faktycznie, fakt, że kobiety mogą wyjechać bez problemu i normalnie żyć, a mężczyźni są skazani na bycie mięsem armatnim i każdy ma ich w dupie to tylko propaganda. honk honk
@Troojan: "zaczepiam" bo argument usprawiedliwiający, że WSZYSTKIE kobiety mogą uciec i WSZYSCY mężczyźni mają zakaz opuszczenia kraju bo chciałbym żeby MOJA żona była bezpieczna za granicą jest absurdalny, a co jak kogoś żona chce żeby jej mąż był bezpieczny za granicą? A co jak ktoś nie ma żony, dzieci i rodziny? A no proste, jak ma cipę to może uciec, jak ma penisa to nie i twoim zdaniem oburzenie z tego
@Jabby przejrzałem jego instagram, widzę że przed wojną mieszkał w moim mieście... Wrzucał jakieś memy, tiktoki, taki zwykły, normik cieszący się życiem. Bez wątpienia po drugiej stronie są podobne historie, jednak współczuć mogę tylko tym złapanym bezpośrednio na ulicy i wysłanym siłą na front.
No faktycznie, fakt, że kobiety mogą wyjechać bez problemu i normalnie żyć, a mężczyźni są skazani na bycie mięsem armatnim i każdy ma ich w dupie to tylko propaganda. honk honk


@kvas: Kolejny, który nie czyta i pisze swoje. Nigdzie nie pisałem, że to nieprawda. Po prostu jesteś 5 już chyba z kolei, ktory nie rozumie, że propaganda nie jest zawsze nieprawdą i każdemu trzeba to osobno napisąc.