Wpis z mikrobloga

Miedwiediew: "We Lwowie zebrało się trzech nieszczęśników z Warszawy, Wilna i Kijowa, cierpiących na imperialne ambicje i fantomowe bóle spowodowane poturbowaną historią. I modlą się, jak się okazało, za czołgi. "Leopardy" wszelkiej maści, T-72 zmodernizowane przez naszych wrogów, o których mówiłem wczoraj, i jakiś angielski staroć"

Osrane dupy macia tawarisze xD
#wojna #ukraina
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 691
@lskx: "fantomowe bóle spowodowane poturbowaną historią" - a to przypadkiem Rosja nie zaatakowała Ukrainy bo nie może się pogodzić z upadkiem ZSRR? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lskx: czy on jest kurna poważny? no ja rozumiem, że można być urwysynem, zbrodniarzem, itd.. no ale takim klaunem w czasie wojny?
on chyba myśli, że prowadzi wojnę w internetach na cięte riposty m.in. tutaj z nami wykopkami
  • Odpowiedz
czy on jest kurna poważny? no ja rozumiem, że można być urwysynem, zbrodniarzem, itd.. no ale takim klaunem w czasie wojny?


@SpalaczBenzyny: wydaje mi się, że to dobre wytłumaczenie (ze strony Rosjanina, polityka/politologa):

- A co wyjaśnia działalność blogową Dmitrija Miedwiediewa i jakie są jego perspektywy?

- Wynika to z likwidacji dotychczasowej niszy politycznej Miedwiediewa. Był liberałem u władzy, miał własny zespół. Teraz kurs prozachodni jest niemożliwy. Musi szukać nowych nisz. Ponieważ istnieje wyraźne żądanie wyższego poziomu patriotyzmu, twardości wobec Zachodu, wyraża to. Jest to pożądane przez ludzi. Jak wielokrotnie powtarzałem, trzeba być twardszym, twardszym. Jest to obiektywna potrzeba. Polityka Rosji naprawdę musi być ostrzejsza. Oczywiście nie w stosunku do swoich obywateli. Powinno być ostrzej dla wrogów Federacji Rosyjskiej. O tym mówi Miedwiediew.
  • Odpowiedz