Wpis z mikrobloga

Miedwiediew: "We Lwowie zebrało się trzech nieszczęśników z Warszawy, Wilna i Kijowa, cierpiących na imperialne ambicje i fantomowe bóle spowodowane poturbowaną historią. I modlą się, jak się okazało, za czołgi. "Leopardy" wszelkiej maści, T-72 zmodernizowane przez naszych wrogów, o których mówiłem wczoraj, i jakiś angielski staroć"

Osrane dupy macia tawarisze xD
#wojna #ukraina
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 691
@lskx: "fantomowe bóle spowodowane poturbowaną historią" - a to przypadkiem Rosja nie zaatakowała Ukrainy bo nie może się pogodzić z upadkiem ZSRR? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lskx: czy on jest kurna poważny? no ja rozumiem, że można być urwysynem, zbrodniarzem, itd.. no ale takim klaunem w czasie wojny?
on chyba myśli, że prowadzi wojnę w internetach na cięte riposty m.in. tutaj z nami wykopkami
czy on jest kurna poważny? no ja rozumiem, że można być urwysynem, zbrodniarzem, itd.. no ale takim klaunem w czasie wojny?


@SpalaczBenzyny: wydaje mi się, że to dobre wytłumaczenie (ze strony Rosjanina, polityka/politologa):

- A co wyjaśnia działalność blogową Dmitrija Miedwiediewa i jakie są jego perspektywy?

- Wynika to z likwidacji dotychczasowej niszy politycznej Miedwiediewa. Był liberałem u władzy, miał własny zespół. Teraz kurs prozachodni jest niemożliwy. Musi szukać nowych nisz.