Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki spod #wrc ale i też #f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym roku #motowizja pokaże pełne sezony WRC, ERC i World RX. Dzisiaj przestawiliśmy komentatorów Rajdowych Mistrzostw Świata, a będą to: Grzegorz Gac, Sławek Szymczak, Michał Adamiuk, Mikołaj Sokół i ja. Zaczynamy już w czwartek, 19. stycznia, od odcinka testowego Rajdu Monte Carlo. Zapraszam Was bardzo serdecznie!

#rajdy24 #motoryzacja #samochody
Pobierz gabrally - Mirabelki i Mirki spod #wrc ale i też #f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym roku #Motowizj...
źródło: comment_1673458445CNAhTE1mhwvcYP4qn8Kq38.jpg
  • 12
@JC97 wszystkie odcinki specjalne każdego rajdu WRC i ERC.

Rajd Monte Carlo – rozkład jazdy na antenie Motowizji:

Czwartek, 19 stycznia

godz. 9:30 – Shakedown
godz. 18:00 – Pre-Show & Ceremony
godz. 20:00 – OS1 La Bollène-Vésubie / Col de Turini 1
godz. 21:00 – OS2 La Cabanette / Col de Castillon
godz. 22:30 – Media Zone 1

Piątek, 20 stycznia

godz. 9:00 – OS3 Roure / Beuil 1
godz. 10:20 –
@JC97, oj tam, oni robią przekaz :) Ale faktem jest, że jeśli lubisz rajdy i popatrzysz na ramówkę Motowizji, to prócz samej transmisji znajdziesz dużo innych fajnych rzeczy. Podsumowania sezonów WRC z lat 80, 90; programy o poszczególnych mistrzach świata, niedługo będzie np. 25 lat samochodów WRC - warto zerkać, bo to top materiały.

@bArrek cieszę się :)

@RitmoXL tak i generalnie to chyba teraz najtaniej wychodzi, jak dobrze pamiętam 15
oj tam, oni robią przekaz :)


@gabrally: Jasne, ale krew mnie zalewała jak płaciłem za to chyba z 90 EUR i pierwsze kilka rajdów zawsze coś nie działało. Pierwszy rok można zrozumieć, ale te transmisje mają chyba z 5-6 lat i nadal to wyglądało tak samo. Dodatkowe materiały też super :)