Wpis z mikrobloga

@Marmlw: to nie to samo - cwaniaków akurat nie ograsz, i będą mieć w dupie przepisy i czerwone pola. Cwaniacy w suwaku za wcześnie nie zmienią pasa ruchu.
Chodzi o niezdecydowanych - "czy już powinienem zmienić pas, czy jeszcze za wcześnie"
a nawet bym zamalował strefę (np. na żółto) gdzie jeszcze nie zjeżdżać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KosmicznyPaczek: dodałbym jeszcze 2 rzeczy:
-przy jeździe na suwak, siedzenie na zderzaku, gdzie przy odstępie ruch odbywałby się znacznie płynniej.
- ogólnie przy korkach, jak zostawisz sobie lukę aby nie robić gaz hamulec non stop, to zaraz ci ktoś wjedzie i musisz hamować tracąc płynność i kaskadujac to na samochody za tobą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WebDevIsMyPassion: może dlatego że zmieniający pas na końcu zwężenia ma pierwszeństwo od jakiegoś czasu. Ja się wbijam na chama i trąbie jak ktoś próbuje nie wpuścić

W warunkach znacznego zmniejszenia prędkości na jezdni z więcej niż jednym pasem ruchu w tym samym kierunku jazdy, w przypadku gdy nie istnieje możliwość kontynuacji jazdy pasem ruchu z powodu wystąpienia przeszkody na tym pasie ruchu lub jego zanikania, kierujący pojazdem poruszający się sąsiednim pasem
Hitem jest jak ktos nie puszcza, siedzi na tym zderzaku 1cm od auta ktore ma przedsoba i udaje ze cie nie widzi xd i co taka osoba tym zyska?


@sznaap: ja tak robię, żeby debile nie wjeżdżali wcześniej. Wpuszczam gdy kończy się pas dopiero, czy tam 3 metry wcześniej, żeby można było płynnie wjechać.
We Wrocławiu #!$%@? na czerwono skrzyżowanie, żeby było widać, które miejsce blokuje ruch jak wjedziesz i nie możesz zjechać, i i tak debile wjeżdżają bez możliwości zjazdu.


@Marmlw: Akurat wrocławscy kierowcy to słyną z tego że nie dociera do nich zasada "Nie dasz rady zjechać ze skrzyżowania ? To się na nie nie #!$%@?"