Wpis z mikrobloga

Akurat wrocławscy kierowcy to słyną z tego że nie dociera do nich zasada "Nie dasz rady zjechać ze skrzyżowania ? To się na nie nie #!$%@?"


@Masson:
No i mało kto wpuszcza (wiele razy doświadczyłem) lub z lewego wpychają się po 2-3 auta co też jest głupotą, ale wynika to najczęściej z tego, że z prawego nie wpuszczają :)
Uwielbiam zablokowane torowisko, "zielone to jadę" :)
@KosmicznyPaczek: jeden szeryf mi na święta wyjechał przed maskę prawie powodując kolizję, bo nie spodobało mu się ze jadę lewym pasem do zwężenie.
Pojechałem za nim to się pultał tylko, video poleciało na drogówkę i przegrał sprawę w sądzie z automatu
@nilphilus może nie tyle, że zanikający pas jest szybszy ale zaburza ilość wpuszczania przed siebie.

Ktoś na pasie z kontynuacją musi 2 razy wpuscić kogoś przed siebie: raz tego panikarza 50m przed końcem jego pasa a potem już prawidłowo na zamek.

ciekawostka: zazwyczaj ci wciskacze nikogo już nie wpuszczają przed siebie. głupota czy nieogarnięcie tematu? aa zresztą na jedno wychodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milionerro:

Jak dojadę do końca, to nikt mnie nie wpuści i umrę tam z głodu.


Muszą to zrobić bo wówczas masz pierwszeństwo. Więc jakby co to wal śmiało. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@KosmicznyPaczek najgorzej jak robię w korku jakiś rozsądny odstęp żeby płynnie jechać powoli do przodu jak najdłużej (a nie mielić na sprzęgle czy też nie jechać komuś na dupie robiąc dyskotekę z moich stopów itd.) i ktoś się tam oczywiście w ten odstęp wpieprzy.
@wfm125m
chciałbym wiedzieć co mają w głowie ci jadący z odstępem 50cm i dohamowujący co 2 sekundy.

najgorsze, że to zdarza się w korkach ale i... na lewym pasie na autostradzie. :D
często wolę zjechać za tira, ustawić limiter na 89 i przeczekać az Kawaleria przejedzie bo to są łowcy karamboli. ;]
@KosmicznyPaczek prawda taka że jak się na tym końcu nie #!$%@? na chama to 3/4 ci miejsca nie zrobi bo mają cię za jakiegoś "cwaniaka" a oni grzecznie czekali w kolejce, o tirowcach ani nie wspominam bo ci to by cię najchętniej rozjechali.