Wpis z mikrobloga

@MyPhilosophy: To niestety działa w dwie strony. Jak jestem pasażerem jakiegokolwiek pojazdu to po ok 20 minutach jazdy zawsze bierze mnie spanie. Wiele razy próbowałem z tym walczyć na różne sposoby ale zawsze to samo. Na szczęście jak kieruję to tego problemu nie mam.
@MyPhilosophy: Kurczę ja niestaty sypiam po 4-5h dziennie i jestem w stanie usnąć absolutnie wszędzie o każdej porze w 2-3 minuty. Autobus, uber, na przystanku, na siedząco, nawet z opuszczoną głową na kiblu.
@MyPhilosophy: ja się zastanawiam czy takie osoby co tak #!$%@?ą właśnie jak ty próbowały użyć zatyczek do uszu i nakładki na oczy i spróbować zasnąć gdzieś indziej niż w łóżku.
Ja wiem, że są ludzie bardziej wrażliwi i może niektórzy nie będą mogli zasnąć "gdziekolwiek" natomiast większość ludzi i ich gorzkie żale to zwykle #!$%@? żeby tylko pomarudzić
Miałam tak samo, dopóki nie zaczęłam często latać samolotem na długich trasach - lot o 6 rano i przez 8-10h śpię jak dziecko budząc się tylko na jedzonko. W pociągu bym się bała, ze mnie okradną, więc odpada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proponuje wszystkim wrażliwcom kupić sobie zatyczki do uszu i opaske na oczy - to są 2 najlepsze zakupy w moim życiu. Śpie dzięki temu wszędzie, nawet rozrabiające koty mnie nie budzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raz przespałem nawet ostre turbulencje podczas lotu XD Podobno przebudziłem się żeby zapiąć pas, ale kompletnie tego nie pamiętam
Zazdroszczę ludziom, którzy są w stanie bez problemu usnąć w samochodzie, pociągu, autobusie czy innych tego typu miejscach.


@MyPhilosophy: Ja też, ale jest tego jedna wada, szybkozasypiacze będąc zmęczonymi, potrafią zrobić sobie drzemkę w pracy czy innym publicznym miejscu, nawet gdy bardzo nie chcą i w trakcie obślinić się albo coś mamrotać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)