Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Związek na odległość (niecałe 200km) w wieku 17 lat. Spotkania na weekend raz na 2 tygodnie oraz codzienne granie w gry i rozmawianie na discordzie. Myślicie, że ma to szansę wypalić? Z perspektywą wspólnego zamieszkania po nieco ponad 3 latach.
#zwiazki #pytanie #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bd253dbab6bef5c0909752
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 37
Dziewczyna prawdziwy skarb, tylko z niską samooceną. Raczej nie w głowie jej imprezy i wychodzenie do klubów. Jedynie, gdy mieliśmy gorszy okres i ciągle się kłóciliśmy, to wiem że trochę zbliżyła się do jakiegoś starszego typka, który był jej pierwszą miłością, ale jestem pewien że do niczego nie doszło


@AnonimoweMirkoWyznania: wiem że to ni do uwierzenia w twoim stanie obecnym, ale podejście co ma być to będzie jest jedyne odpowiednie. Hakuna
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, pójdzie na studia i zacznie się #!$%@?ć. Standardowe zachowanie. Może jakbyście do tego samego miasta poszli, ale i tak chęć #!$%@? przyjdzie prędzej czy później, bo się na koleżanki napatrzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Panie, po pierwsze wykopków nie pytaj o związki, tu ostatnio taki circlejerk blckpillowy, że dowiesz się tylko że każda kobieta jest dziwką i najlepiej to się id razu prewencyjnie wyhuśtać na klamce.

Po drugie co my wiemy o Was z jednego zdania? Co Ci da taka opinia? Jeden powie że się rozstał, drugi że się ożenił, a trzeci znał faceta co go zdradziła.

15 lat temu jak ja miałem 15
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli ma być to coś na długo i ty jako chłop zabiegasz o to. To lepiej olej to szkoda czasu. Lepiej się przez ten czas rozwijać i z czasem jak już będziesz mieć więcej możliwości to wtedy zacznij myśleć o tych rzeczach.

Wiele zalezy od baby. Mozna tylko zgadywać czy wyjdzie czy nie