Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Związek na odległość (niecałe 200km) w wieku 17 lat. Spotkania na weekend raz na 2 tygodnie oraz codzienne granie w gry i rozmawianie na discordzie. Myślicie, że ma to szansę wypalić? Z perspektywą wspólnego zamieszkania po nieco ponad 3 latach.
#zwiazki #pytanie #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bd253dbab6bef5c0909752
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj tych, którzy mówia, że nie nie znając tej dziewczyny, ani tego jak się z sobą dogadujecie. Będzie ciężko, bo 3 lata to bardzo długo, kiedy ma się te 17 lat, ale skoro cały czas utrzymujecie z sobą tak dobry kontakt, że gadacie codziennie widzicie się co 2 tygodnie, a w wakacje pewnje dłużej i częściej, to jeśli będziecie się traktować poważnie, oboje się uczucie / studiujecie Ew pracujecie
OP: @miodozaur: pytam, bo jesteśmy razem pół roku, ale ostatnie 2 miesiące mieliśmy mocny kryzys. Udało się go zażegnać, postanowiliśmy częściej się widywać oraz jest znowu tak dobrze jak na początku, ale wzięły mnie obawy czy znowu nie wrócą problemy.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @Glikol_Propylenowy: Dzięki za słowa otuchy. Dziewczyna prawdziwy skarb, tylko z niską samooceną. Raczej nie w głowie jej imprezy i wychodzenie do klubów. Jedynie, gdy mieliśmy gorszy okres i ciągle się kłóciliśmy, to wiem że trochę zbliżyła się do jakiegoś starszego typka, który był jej pierwszą miłością, ale jestem pewien że do niczego nie doszło. Od czasu gdy się pogodziliśmy, to ciągle powtarza że mnie kocha i że jest szczęśliwa