Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisem @greemeck o Denise Richards rozpoczynam nitkę o aktorkach z filmów z przełomu lat 90/00', które powodują bonera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zacznę. Jennifer Love Hewitt w "Wielkim podrywie". Była tam ona bardzo seksowna. Film według mnie też fajny, taki typowy na weekendowy wieczór. Scena z Jennifer i gościem w biurze jakoś na początku mistrzowska.
#film #kino #ladnapani #cyckiboners #figuraboners #nogiboners
Vanlid - Zainspirowany wpisem @greemeck o Denise Richards rozpoczynam nitkę o aktorka...

źródło: comment_1673306444ZlQkEyKWlBiUGUYzVNh8Yg.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@CynicznyDlugouch: Ach, Katie... () W jednej ze swoich pierwszych ról, w filmie "Grzeczny świat" (który swoją drogą nie jest kinem wysokich lotów), jest taka młoda i piękna.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: ostatnio widziałem ten film, faktycznie bardzo ładnie w nim wygląda. Ale po dziewczynie z sąsiedztwa słuch o niej zaginął, a jak oglądałem ostatnio aktualne jej zdjęcia to malo wdzięcznie się zestarzała
@Vanlid: a mnie dziwi że laska o tak przeciętnej urodzie była w tamtych czasach kraszem tylu nastolatków xD z figury równie przeciętna ale może w tym właśnie cały szkopul, łatwiej było sobie wyobrażać związek z taką
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: Love Hewitt przeciętna? Obejrzyj sobie "Wielki podryw", tam to jest taką laską, że to jest coś pięknego. W dodatku ogólnie to dla mnie ładna z twarzy, cyca ma, nogi smukłe i długie. Czego chcieć więcej? Mnie najpierw urzekła w "Koszmarze minionego lata", gdy miałem jakieś 15 lat.
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: A, to sorry. xD Alicia ładna dupa z twarzy według mnie. Cyca jej zawsze brakowało, ale jako młoda laska w filmach miała dużo wdzięku i takiej zmysłowości. Stare capy w filmach się do niej śliniły też i była tam taką boginią można powiedzieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz