Wpis z mikrobloga

tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

GRUDZIEŃ 2022

1. Prawo i Sprawiedliwość - 32% - 201 mandatów ( ⬇ 0,6%)
2. Koalicja Obywatelska - 28,9% - 157 mandatów (⬆ 1,2%)
3. Polska 2050 - 10,1% - 45 mandatów (⬇ 1%)
4. Lewica - 9,1% - 37 mandatów (⬇ 0,2%)
5. Konfederacja - 6,4% - 19 mandatów (⬆ 0,7%)
----------------------------------
6. Polskie Stronnictwo Ludowe - 4,7% - (⬇ 0,7%)

Pobierz rales - tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

GRUDZIEŃ 2022

1. Prawo i Sp...
źródło: comment_1673291976CgW3JqV3jVHA2c1MkN1OYH.jpg
  • 119
@vrim:

Foliowa czapeczka założona?


Mordko, to od osoby która zajmuje się marketingiem politycznym :) tak im wyszło, że obecnego elektoratu to nie zniechęci a zniechęci jedynie do opozycji.

Co jak co, to PiS umie w nakłanianiu ludzi do głosowania na siebie, co widać po wynikach
@rales: No nareszcie Jak Tusk i Miler i Pawlak wróci to znowu Polaczki będą u mnie kopać szparagi za paczkę fajek i butelkę wina tak jak kiedyś. Dziś nie chcą dniówki 100 zł Kaczor zepsuł Polskę
Konfa nie przytuli 10% - może pomarzyć, tym bardziej, że do wyborów pewnie się rozpadnie przez wewnętrzne konflikty, a narodowcy pójdą z pisem albo solpolem.


@e_m_p: NN, Korona i RN pójdą na bank wspólnie, Wolnościowcy pewnie polecą do jakiegoś PSL.

O ile tego drugiego nie wiem, to pierwszego jestem pewny. Zakład? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wolnościowcy pewnie polecą do jakiegoś PSL.


@wojtas_mks: to niezły Wolnościowcy jak pójdą do najbardziej ułożonej w systemie partii, która funkcjonuje od 100 lat. Już prędzej do Polski 2050
to niezły Wolnościowcy jak pójdą do najbardziej ułożonej w systemie partii, która funkcjonuje od 100 lat. Już prędzej do Polski 2050


@brednyk: Niewykluczone że PSL i Hołownia pójdą razem. Dobiorą jakiegoś Gowina i pewnie zakręcą się koło 10%.
@zielonzielon:

Rozbiory to nie była tragedia. To była szansa.


Szkoda że przez ekran komputera nie można komuś w ryj przywalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bym chętnie skorzystał z okazji.