Wpis z mikrobloga

tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

GRUDZIEŃ 2022

1. Prawo i Sprawiedliwość - 32% - 201 mandatów ( ⬇ 0,6%)
2. Koalicja Obywatelska - 28,9% - 157 mandatów (⬆ 1,2%)
3. Polska 2050 - 10,1% - 45 mandatów (⬇ 1%)
4. Lewica - 9,1% - 37 mandatów (⬇ 0,2%)
5. Konfederacja - 6,4% - 19 mandatów (⬆ 0,7%)
----------------------------------
6. Polskie Stronnictwo Ludowe - 4,7% - (⬇ 0,7%)

rales - tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

GRUDZIEŃ 2022

1. Prawo i Sp...

źródło: comment_1673291976CgW3JqV3jVHA2c1MkN1OYH.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
Pamiętam jak ludzie narzekali, że MDM to be, bo to robione pod banki, żeby się nachapały. Teraz to widzę bardziej jako układ, gdzie i młodzi oraz banki byli zadowoleni. Ilu moich znajomych z tego skorzystało...
A program z mieszkaniami PiSu? Ktoś widział, słyszał?
  • Odpowiedz
jak bez lewicy jak potrzebne jest min. 231.


@rales: > jak bez lewicy jak potrzebne jest min. 231.

@rales: #!$%@?ło mi się. Chodziło mi o to, że KO+PL mają 202, a pis 201. Wiekszość to 231, więc masz rację. Ale to i z lewicą większość będzie porzechodziło rzeczy opozycyjnych. Lewica jedynie w pewnych kwestiach będzie z pisem.
  • Odpowiedz
@rales: Mocno obawiam się rządu PiS-Lewica lub PiS-PSL. Oby Konfederacja miała jak największy wynik i odebrała trochę mandatów Lewicy i PSL, aby nie mogli się z PiSiorami dogadać.
  • Odpowiedz
@rales cieszy, że*** ciągle traci.
Dziwi mnie tylko że ludzie ciągle się łapią na partie orbitujące wokół PO i ich "charyzmatycznych" liderów. Był Palikot, Petru teraz Hołownia. Ciągle wygląda to tak samo, takie partie dla fajnopolaków które po jednej kadencji znikają ze sceny ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Cukrzyk2000 pamiętam jak kiedyś Pawlak odpowiedział na pytanie kto będzie rządził po wyborach? "Nasz koalicjant"( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz