Wpis z mikrobloga

kiedyś na wycieczce szkolnej wstrzymywałem siku przez 9 godzin, bo bałem się iść do toalety samemu, albo była płatna, a ja nie miałem pieniędzy
strasznie bolało, bałem się, że w autobusie się zsikam
#przegryw #s----------e #szkola #qewnakwadracie
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qew12: ja się zlałam po komunii, podczas robienia zdjęcia. na szczęście było zimno i miałam grube legginsy, więc nikt się nie zorientował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qew12: ostatecznie wygrałeś, ja kiedyś w przedszkolu kiedy Mikołaj przyszedł nie chciałem pójść się odlać bo "głupio tak wychodzic siku gdy rozdawane są prezenty" xDD no i się zeszczałem oczywiscie i mam w pamiątkach zdjecie jak siedze u Mikołaja na kolanach z plamą na spodniach w kroku ()
  • Odpowiedz
@qew12: Miałem kumpla który calutki tydzień nie srał jak byliśmy na "zielonej szkole", nie że się wstydził, czy bał, po prostu brzydził się nieswojego kibla. Jak on to tydzień donosił nie mam pojęcia, ale nie ściemniał - byliśmy w kilku w jednym pokoju i faktycznie żaden z nas nie widział żeby on srać kiedykolwiek szedł(papieru nie było w kiblu więc trzeba było do srania latać ze swoim, a on do
  • Odpowiedz
@qew12:
Z takich historii ze sraniem w tle, to jeszcze będąc na studiach na ćwiczeniach, jakoś 15 minut przed końcem zajęć ultra srać mi się zachciało, ale tak mega mocno że myślałem, że mi kichę rozsadzi. Profesor prowadzący te zajęcia, delikatnie mówiąc był upierdliwy i niemiły to stwierdziłem, że na pewno będzie wypytywał, jak powiem że muszę wyjść bo się źle czuję(XD), i średnio mi się chciało z nim dyskutować,
  • Odpowiedz