Wpis z mikrobloga

Ktos mi jest w stanie wytlumaczyc o co chodzi z tymi lebkami na silowni, ze oni sie zachowuja jak 1 organizm ? Wszędzie chodzą razem, kazdy cwiczy co innego przez co na mojej malej silowni jest zajete przez nich połowę sprzetu. Juz #!$%@? jakby zajeli maszyny (xD) ale nie wk dzik, Energy 100% naczytaja sie w internetach i zamiast zajac 1 lawke na 6 to zajmuja wszystkie dostepne i machaja po8kg na gryfie tymi szczurzymi witkami. Dra te mordy jeden do drugiego jakby na magazynie wozkiem jezdzili i niw bylisie w stanie porozumiec nornalnie, juz dzisoaj to musialem lba zjsbac bo ni morde darl do ucha. Boze jakbjm byl na cyklu to bym wami rzucal do celu. Rozproszyc sis kurawaaa ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Pobierz XYZ91 - Ktos mi jest w stanie wytlumaczyc o co chodzi z tymi lebkami na silowni, ze o...
źródło: comment_1673274772QLEG9XKHDY19XKY7CJx5u5.jpg
  • 57
@XYZ91: czyli tak jak myślałem - ciężkie upośledzenie. No cóż, pozostaje mi pogratulować, że mimo przeciwności losu - potrafisz sam pójść na siłownię i używać internetu!

Z ciekawości, buty masz na rzepy czy matka ci dalej zakłada?
@XYZ91: nie wiem o co cho, ale jak chodze o 11 w trakcie pracy to te szczury już tam są. Oni nie powinni być na lekcjach do #!$%@? pana? Jak chodzilem do licbazy to byly lekcje sztywniutko ciurkiem, a nie wychodzenie na silownie.
@XYZ91: byle do lutego.. u mnie dziś chłop poszedł na jakiś Atlas. Patrzy? A tam linki urwane. Coś kombinuję, mija chwila, a chłop siada i robi serie za serią. Odwracamy się z ciekawości jak chłop zerwana linke naprawił, a on po prostu zrobił 4 serie bez linki od ciężaru xD na tych ludzi brak słów
@XYZ91 nie układaj życia ludziom, jedni lubią kuć w stadzie a inni na solo. Kwestii ciężarów nawet nie skomentuję - zajmij się swoim małym siusiaczkiem lepiej...
@XYZ91: Jak dla mnie to zapłacili za 5 karnetów, to że są w grupie to nikogo interes o ile nie zajmują niepotrzebnie sprzętu (tzn. nie zajmą i np. nie wyjdą do szatni albo pogadać), skoro każdy zapłacił za karnet tyle co ty to z jakiej racji mają się kolejkować? Żeby trening zajal im 20h?