Wpis z mikrobloga

Ktos mi jest w stanie wytlumaczyc o co chodzi z tymi lebkami na silowni, ze oni sie zachowuja jak 1 organizm ? Wszędzie chodzą razem, kazdy cwiczy co innego przez co na mojej malej silowni jest zajete przez nich połowę sprzetu. Juz #!$%@? jakby zajeli maszyny (xD) ale nie wk dzik, Energy 100% naczytaja sie w internetach i zamiast zajac 1 lawke na 6 to zajmuja wszystkie dostepne i machaja po8kg na gryfie tymi szczurzymi witkami. Dra te mordy jeden do drugiego jakby na magazynie wozkiem jezdzili i niw bylisie w stanie porozumiec nornalnie, juz dzisoaj to musialem lba zjsbac bo ni morde darl do ucha. Boze jakbjm byl na cyklu to bym wami rzucal do celu. Rozproszyc sis kurawaaa ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Pobierz XYZ91 - Ktos mi jest w stanie wytlumaczyc o co chodzi z tymi lebkami na silowni, ze o...
źródło: comment_1673274772QLEG9XKHDY19XKY7CJx5u5.jpg
  • 57
@XYZ91: proszę sobie wyobrazić, że niektórzy mają kolegów, z którymi dzielą hobby takie jak np siłownia. A wyśmiewanie tego, że ktoś podnosi małe ciężary albo ma małe ramiona nie jest fajne, szczególnie że te osoby są na siłowni czyli robią coś by pozbyć się tego (swojego, nie twojego) problemu.
@Fanatyk_Wedkarstwa: Nawet czytac ze zrozumieniem nie umiesz, a komentujesz. Lebka #!$%@? bo mi morde do ucha darl, a nie za to, ze rozowymi hantelkami macha. Oni sa jak stare baby w biedronce, stana na srodku wszyscy razem i #!$%@? smuty 30min jeden do drugiego zajmujac sprzet, ktorego jest malo, a nie kazdy ma czas stac i czekac goszine na lawke bo se musza pogadać. Ferie sa jakiss czy o #!$%@? ru
Nawet czytac ze zrozumieniem nie umiesz, a komentujesz. Lebka #!$%@? bo mi morde do ucha darl, a nie za to, ze rozowymi hantelkami macha


@XYZ91: ja umiem czytać tylko tobie teraz wygodniej napisać, że nie umiem żeby ci pasowało pod narrację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to, że #!$%@?łeś łepka za to że darł ryj to spoko ale przeczytaj sobie swój wpis.

i machaja po8kg na gryfie tymi
@Fanatyk_Wedkarstwa: Jemu tak nie mówiłem, ze macha damskim ciezarem, ttlko to napisalem tu i o co placzesz ? Urazilo cis to ? XD ..nie bede Ci sie tu pucowal, jak ie rozumiesz to cytując klasyka "#!$%@? mnie to obchodzi" ..ogolnie to pal wroty, elo
@XYZ91: zapłacili za karnet więc każdy z nich może sobie w tym czasie ćwiczyć na innym sprzęcie. Jak ci się nie podoba to przyjdź w innej godzinie, albo lepiej - kup sobie własną siłownię ;)
@XYZ91: no, nagromadziło się tych oskarków teraz na siłowniach, każdy wygląda tak samo:
wiek 16-20, BMI <18, fryzura vifon, minimalna ilość osobników w stadzie: 3.
Co prawda u mnie się nie drą, ale nie wiem skąd taki wysyp teraz na mojej na siłce. Może po prostu zawsze byli, tylko ja się zestarzałem i urosłem i teraz dla mnie każdy jest młody i chudy :D
@erixon: Tu chodzi glownie o to, ze przez dluzszy czas ze soba rozmawiaja zajmujac miejsce. Bylem swiadkiem sytuacji, gdzie dwoch chudzielcow zrobilo serie na lawce, gadali z 10min, no i zaczeli robic znow. Przyszedl gosciu i pyta sie ile jeszcze serii, a Ci gadaja, ze dopiero zaczeli, a 20min minelo. Jak ktos cwiczy, a nie sobie okupuje miejsce, bo wygodnie pogadac, to uwierz, ze nikt nie bedzie mial pretensji. Co wiecej,
@zpord znaczy tu zgoda. Ludzie po prostu z każdej strony robią sobie pod górkę i myślą tylko o sobie co jest mega niefajne. Świat byłby piękniejszy gdyby troszczono się o siebie ale i o to by innym nie wchodzić niepotrzebnie w drogę. Jeśli jednak aktywnie ćwiczą to można się z nimi dogadać by zrobić serie podczas ich przerwy :)
@XYZ91: U mnie na siłce 4 ławki. Jedna grupa 4 osobowa zajmująca 3 ławki oraz 2 gości robiącej na tej jednej. W grupie jeden robił na 30kg, drugi na 35kg, trzeci największy szef na 55kg, a ten 4 robił łapy na gryfie i przychodził do nich na ploty. Przyszli stali bywalcy, #!$%@? ich z 2 ławek i nagle okazało się, że da się robić na jednej ławce w 3 osoby (
@erixon: Dobrze bede chodzil o 6 rano od razu po nocce, zeby stado malolatow sobie przyszla o ktorej in pasuje izamiast cwiczyc to sobie beda gadac godzine, jeszcze stana w przejsciu w 4/6 przeciez oni zaplacili za karnet, a mi #!$%@? w dupe xD
, ze macha damskim ciezarem,


@XYZ91: w jaki sposób ktoś kto nie podniesie "męskiego ciężaru" ma dojść do tego ciężaru bez podnoszenia damskiego ciężaru? Ty w domu ćwiczyłeś zanim poszedłeś podnosić te męskie? Xd