@FeniFikerr: Ziemniaczane wódki > zbożowe wódki. Luksusowa jest spoko jeżeli chodzi o cena/jakość. A zmrożona jest pyszna. Mniam.. mniam.. narobiłeś smaka.
@Desire22: nie jestem nauczycielem życia. Wiem, co wóda robi z ludźmi. Nie będę milczał, a co kto przyjmie, nie moja rzecz. Etap zafascynowania trunkiem, pod fałszywą flagą braku kaca jest pewnym etapem.
mam już dość p---------a tego orangutana, odechciewa mi się dawać info na tagach, czuje pierwotne obrzydzenie do tego chama jestem prawusem ale k---a skręca mnie na myśl że ktokolwiek z prawicy tą abominacje popiera
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link