Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

547

Koreańskie czołgi będą produkowane w Polsce. "Umowa w ciągu kilku tygodni"

Koreańskie czołgi będą produkowane w Polsce. "Umowa w ciągu kilku tygodni"

Mam nadzieję, że w w ciągu najbliższych tygodni zostanie zawarta fundamentalnie ważna umowa, której efektem będzie rze

rybak_fischermann
rybak_fischermann
z
businessinsider.com.pl
dodany: 25.10.2024, 10:53:59
  • #
    korea
  • #
    koreapoludniowa
  • #
    polska
  • #
    czolgi
  • #
    militaria
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (113)

najlepsze

aleksc
aleksc
25.10.2024, 11:30:19 via Wykop
  • 227
To jak beda to wtedy napiszcie....
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pasza_Ty_Nasza
Pasza_Ty_Nasza
25.10.2024, 15:58:26 via Wykop
  • 37
@aleksc: Dokładnie tak.

  • Odpowiedz
Dolan
Dolan
26.10.2024, 15:37:05 via Wykop
  • 0
To jak beda to wtedy napiszcie....


@aleksc: z fabryki w polsce od razu będą jechac na ukrainę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
D1_MIRAS
D1_MIRAS
D1_MIRAS
25.10.2024, 20:59:49 via Wykop
  • 76
Mnie to bardziej interesuje kiedy PL-01 zaczną produkować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
D1_MIRAS - Mnie to bardziej interesuje kiedy PL-01 zaczną produkować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1621011904AgH5LSVsQoRANraGt2AIe1

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TzK_
TzK_
25.10.2024, 21:01:19 via Wykop
  • 20
@D1_MIRAS: to jakiś koncept art z cyberpunka?
  • Odpowiedz
totenczaro
totenczaro
totenczaro
25.10.2024, 21:20:27 via Wykop
  • 34
@yolantarutowicz: a to będzie tuż po tym, jak Mirasy wyjdą z piwnicy i znajdą sobie żony xD
  • Odpowiedz
kulorok
kulorok
kulorok
25.10.2024, 19:29:19 via Wykop
  • 24
Czyli że wypowiadamy pakiet klimatyczny i zaczynamy kopać węgiel i rudy żelaza?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vinizius
Vinizius
25.10.2024, 20:27:35 via Wykop
  • 15
@h225m: A chcesz budować czołgi z plasteliny?
  • Odpowiedz
Togira_Ikonoka
Togira_Ikonoka
25.10.2024, 20:33:15 via Wykop
  • 7
@Vinizius: Nie odpisuj mu nawet, typ odporny na wiedze
  • Odpowiedz
Belzebub
Belzebub
25.10.2024, 20:45:42 via Wykop
  • 14
Ostatnio byl news ze jednak nic z tego nie bedzie. Obudźcie mnie jak już będą coś realnie robić;
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ty_O
ty_O
ty_O
25.10.2024, 21:21:31 via Wykop
  • 16
@Milosz176: skończ już p-------ć te swoje kocopoły życiowy frustracie
  • Odpowiedz
KonradSuchy
KonradSuchy
KonradSuchy
25.10.2024, 23:03:38 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
25.10.2024, 19:23:30 via Wykop
  • 7
Fajnie. Wykopie news który będzie informował o podpisaniu umowy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dr3vil
dr3vil
26.10.2024, 10:26:41 via Wykop
  • 1
@4pietrowydrapaczchmur: Ok, zawołam.
  • Odpowiedz
wafel93
wafel93
wafel93
26.10.2024, 01:48:05 via Wykop
  • 4
Skoro będą się lać z północnymi pobratymcami na Ukrainie, to przyda się także fabryka niedaleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zeddd
Zeddd
Zeddd
25.10.2024, 22:20:21 via Wykop
  • 4
czytalem z innego zrodla. Spiesze z odpowiedzia. To sie nie uda i nie wydarzy. Dziekuje, rozejsc sie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andrzej-lelek
andrzej-lelek
26.10.2024, 01:49:55 via Android
  • 6
@Zeddd Czy to źródło to PRAVDA?
  • Odpowiedz
Zeddd
Zeddd
Zeddd
26.10.2024, 20:46:16 via Wykop
  • -1
@andrzej-lelek: nie. Na jakims łonecie. Nie pamietam. Inne zrodlo niz businessinsider w kazdym razie. A co?
  • Odpowiedz
Dziaders_lvl_100
Dziaders_lvl_100
Dziaders_lvl_100
25.10.2024, 17:28:31 via Wykop
  • 2
A silniki z przekładniami (power-packi) od wujka Sholtza dostaniemy?
Bo jak nie to szkoda naszej roboty.
A z silnikami bida..
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam
26.10.2024, 16:15:42 via Wykop
  • 1
@h225m: udziały w spółce należą do brytyjczyków (wcale nie od tak dawna), ale sama spółka z bazą produkcyjną i większością poddostawców jest w niemczech

@Dziaders_lvl_100 nie jestem jakimś super specem, ale wydaje mi sie, że silniki można dostarczać w zasadzie z dowolnego miejsca na świecie i równie dobrze mogą być produkowane w USA (koszt frachtu nie jest znaczący), a sam package może być produkowany na miejscu
  • Odpowiedz
Dziaders_lvl_100
Dziaders_lvl_100
Dziaders_lvl_100
26.10.2024, 16:31:26 via Wykop
  • 1
@Miauczynski_adas_adam: Pełna zgoda, ale strategicznie lepiej jest mieć produkcję silnika i części na miejscu ( przy okazji dostajesz know-how).
Zanim upieprzono produkcję Silnika W-2, byliśmy eksporterem tego przestarzałego produktu na cały świat (w zasadzie części świata która używała ruskich wozów bojowych).
Silniki W-2 były wszędzie, od wozów bojowych i haubic po generatory prądu. Produkcja była bardzo opłacalna do ostatnich dni. Politycy i ich kumple zdecydowali inaczej. Ubito za jednym razem
  • Odpowiedz
ShawnSpencer
ShawnSpencer
ShawnSpencer
25.10.2024, 21:05:43 via Wykop
  • 1
Uwierzę jak zobaczę. Na razie to widzę to tak jak caracale 😆
ShawnSpencer - Uwierzę jak zobaczę. Na razie to widzę to tak jak caracale 😆

źródło: 1000007337

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
25.10.2024, 21:30:02 via Wykop
  • 4
@ShawnSpencer: No gdyby nie ten ruski szpion, to one akurat by były. I byśmy mieli o wiele mniej bólów głowy niż dzisiaj i szczególnie w przyszłości z obsługą kilku różnych śmigłowców po kilka sztuk. A to cholernie droga impreza, jak zwykle z naszych podatków.
  • Odpowiedz
piotras-kbw
piotras-kbw
piotras-kbw
26.10.2024, 17:52:04 via Android
  • 1
@Axar przy tym przetargu były tak ostre tarcia lobbystów, że przypadkiem wyszedł uczciwy przetarg (na to czego rzeczywiście potrzebujemy), który został wygrany przez JEDYNA firmę która zaproponowała sprzęt zgodny z wymaganiami przetargu, lobbyści zaoferowali zupełnie nieadekwatne produkty.
  • Odpowiedz
CorvusCorax30k
CorvusCorax30k
CorvusCorax30k
27.10.2024, 08:51:28 via Wykop
  • 0
Artykuł o K2 a na zdjęciu Abrams (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3680
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
3569
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3174
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
2558
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2617
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #koreapoludniowa
  • #koreapolnocna
  • #azja
  • #heheszki
  • #japonia
  • #ciekawostki
  • #polska
  • #swiat
  • #kimdzongun
  • #usa
  • #koreanka
  • #seul
  • #militaria
  • #chiny
  • #kpop

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking