Koreańskie czołgi będą produkowane w Polsce. "Umowa w ciągu kilku tygodni"

Mam nadzieję, że w w ciągu najbliższych tygodni zostanie zawarta fundamentalnie ważna umowa, której efektem będzie rze

- #
- #
- #
- #
- #
- 113
- Odpowiedz

Mam nadzieję, że w w ciągu najbliższych tygodni zostanie zawarta fundamentalnie ważna umowa, której efektem będzie rze

Komentarze (113)
najlepsze
@aleksc: z fabryki w polsce od razu będą jechac na ukrainę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1621011904AgH5LSVsQoRANraGt2AIe1
PobierzBo jak nie to szkoda naszej roboty.
A z silnikami bida..
@Dziaders_lvl_100 nie jestem jakimś super specem, ale wydaje mi sie, że silniki można dostarczać w zasadzie z dowolnego miejsca na świecie i równie dobrze mogą być produkowane w USA (koszt frachtu nie jest znaczący), a sam package może być produkowany na miejscu
Zanim upieprzono produkcję Silnika W-2, byliśmy eksporterem tego przestarzałego produktu na cały świat (w zasadzie części świata która używała ruskich wozów bojowych).
Silniki W-2 były wszędzie, od wozów bojowych i haubic po generatory prądu. Produkcja była bardzo opłacalna do ostatnich dni. Politycy i ich kumple zdecydowali inaczej. Ubito za jednym razem
źródło: 1000007337
Pobierz