Wpis z mikrobloga

Ktos mi jest w stanie wytlumaczyc o co chodzi z tymi lebkami na silowni, ze oni sie zachowuja jak 1 organizm ? Wszędzie chodzą razem, kazdy cwiczy co innego przez co na mojej malej silowni jest zajete przez nich połowę sprzetu. Juz #!$%@? jakby zajeli maszyny (xD) ale nie wk dzik, Energy 100% naczytaja sie w internetach i zamiast zajac 1 lawke na 6 to zajmuja wszystkie dostepne i machaja po8kg na gryfie tymi szczurzymi witkami. Dra te mordy jeden do drugiego jakby na magazynie wozkiem jezdzili i niw bylisie w stanie porozumiec nornalnie, juz dzisoaj to musialem lba zjsbac bo ni morde darl do ucha. Boze jakbjm byl na cyklu to bym wami rzucal do celu. Rozproszyc sis kurawaaa ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Pobierz XYZ91 - Ktos mi jest w stanie wytlumaczyc o co chodzi z tymi lebkami na silowni, ze o...
źródło: comment_1673274772QLEG9XKHDY19XKY7CJx5u5.jpg
  • 57
@Matti28: ziomek, mieszkam w bloku w mieszkaniu 45m2 z zona i psem, zaraz byc moze będzie dzieciak, gdzie sie mam niby z tym rozlozyc ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) takze sam rozumiesz .. zazdroszcze warunkow
@XYZ91 ech no to pozostaje ci użeranie się z innymi. Od zawsze ćwiczyłem na "samoróbkach", a na pierwszej publicznej siłowni byłem w wojsku. Zawsze czulem jakiś dyskomfort, bo nie byłem pewien czy "poprawnie" wykonuje" ćwiczenia i wzrok innych mnie trochę zniechęcał do wykonywania ćwiczeń xD od zawsze z kolegami mieliśmy jakieś piwnice do tego celu, ale z kumplami znacznie lepiej jest się zmotywować. Miałem takie towarzystwo, że w gimnazjum już lataliśmy na
@Matti28: Dokladnie jak mowisz, przeboleje, czlowiek sie chuba starzeje i mnie juz takie rzeczy zaczynaja #!$%@? z roku na rok coraz bardziej. Na starym osiedlu tez cwiczylem w typowej mordowni, 1 pomieszczenie, tez niewielkie 1 atlas, same wolne ciezary, same znajome mordy z bloku, chodzilo sie z kolezkami tak samo, ale jeden drugiemu nie przeszkadzal i sonie robilismy miejsce, zeby w miare to szlo, a nie tak jak dzisiaj, juz mnie
@XYZ91 no to życzę powodzenia w przyrostach i większej cierpliwości, bo jeszcze kogoś tam zabijesz ;) jak już zaczną przesadzać to za pierwszym razem zwróć uwagę, a później niech Cię niesie fantazja co z nimi zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@XYZ91: A co wy #!$%@? na jakąś publiczną silownie chodzicie?
Ja tam wolałem sobie wszystkie sprzęty kupic do domu i jak mi sie chce to ćwiczę w domu. Dajcie spokój, kto to widział.
@XYZ91 denerwuje mnie to samo co Ciebie. Przychodzą w 6 osób, pół siłki zajęte, pomiędzy seriami 10 minut w telefonie oczywiście siedząc na ławeczce. Wrzask, darcie ryja itd.
Widziałem kilkukrotnie jak pokazywali sobie nawzajem brzuchy i macali kto ma twardszy albo jeden drugiego klepnal w dupę i potem się ganiali po siłce. Kuźwa typy +/- 18 lat..
No ale nic. To się niedługo skończy i będzie można na luzie poćwiczyć.
@XYZ91: No to rzeczywiscie, jak mlodzi coś #!$%@? to warkniesz raz, drugi i się uspokoją albo zmienią siłkę, przecież to młode i chude to się pewnie boi stresowych sytuacji ;-)
@XYZ91: Najgorsze jest to, że w styczniu możesz trafić na Januszy 40+, którzy zachowują się podobnie. Ostatnio widziałem taką brygadę skupioną wokół bieżni. Jeden chodził, reszta stała wokół niego i się wydzierali do siebie na całą siłownię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XYZ91: Oskarków na siłowni ostatnio jak mrówek, przychodzą vifoniarze w tych tank topach wk dzik z energetykiem (XD) i zaczynają się nieudolne popisy. Jakby z tej samej fabryki wychodzili, wszyscy jednakowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)