Wpis z mikrobloga

Wykopki płaczą o reedukacji

przy czym

Teachers at a school in south London decided to give a presentation to a group of 14-year-olds after learning that some of the students were expressing opinions they had learned from Tate


a umówmy się, drogie #4konserwy Andrzejek zaszalał, mówiąc m.in. że ofiary gwałtu też powinny odpowiadać za gwałt.

Zresztą:

The discussion however turned into a rape debate, with about ten students claiming that women were to blame for their sexual assaults — a viewpoint promoted by Tate.


Dodajmy do tego mądrości tate'a; który tłumaczył, iż opuścił UK, bo prawo karne wysp było dla niego za ostre w kwestii gwałtu ( ͡° ͜ʖ ͡°), że kobieta to własność mężczyzny

In a since-deleted YouTube video explaining the motivation behind his move, Tate admitted that "40% of the reason" was because of relaxed laws on sexual assault.

He said: “I’m not a rapist, but I like the idea of just being able to do what I want. I like being free."


https://www.irishmirror.ie/showbiz/celebrity-news/andrew-tate-leave-uk-clashes-28157783

Role model normalnie i idol godny naśladowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #neuropa #andrewtate #przegryw
Pobierz Tamerlan - Wykopki płaczą o reedukacji 

przy czym 

Teachers at a school in south...
źródło: comment_1673265893jiVdBKrUZoxwtn29kvoYcA.jpg
  • 47
@Tamerlan: nie rozumiem fascynacji tym człowiekiem. Po tym jak na wykopie niektórzy zaczęli go forsować sprawdziłem co tworzy i to trochę taki wujek z wesela tylko, że muslimski. Nie mówi nic odkrywczego, ani mądrego. Nie rozumiem skąd jego popularność.
@eaiouh: bo to idol tych wszystkich pillów czy jak oni sie tam określają. No i jednak tate jest przegrywem.

Nie mówi nic odkrywczego, ani mądrego.


@Gamtaro2: czasem opowiada truzimy, a czasem mizoginistyczne wysrywy. Szkoda czasu na typa, no ale dla wykopków ktoś, kto namawia ich do wzięcia się za siebie to już geniusz i guru
@Tamerlan: jakiś czas temu miałem wypadek, który spowodował, że byłem zmuszony spędzić dłuższy czas w domu, po wypadku psychika mocno podupadła (wcześniej też nie była w jakimś super stanie) i zaczęły pojawiać się u mnie myśli samobójcze , dodatkowo przez to, że mam teraz widoczne blizny po tym wypadku to izolowałem się od ludzi. moja forma też nie należy do najlepszych.
w okolicach początku wakacji 2022 widziałem pierwsze shorty z topG,
ale dla wykopków ktoś, kto namawia ich do wzięcia się za siebie to już geniusz i guru


@Tamerlan: jakoś nie widziałem specjalnej fascynacji tym patolem na wykopie, jego grupa odbiorcza jest chyba wiekowo za nisko nawet dla tej społeczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tamerlan: No a nie?XD Jeżeli okradną ci dom bo nie zamknąłeś drzwi wejściowych to czyja to wina? Jeżeli nocą idziesz sam przez dzielnice o słabej reputacji która jest znana z patologi to ze cie napadną i pobiją to czyja wina? Jeżeli dałeś się oszukać na pieniądze dla jakiegoś scamera to czyja to wina?