Wpis z mikrobloga

Niesamowite jest, że jak robactwo poczuje troszkę siana, to pożycza od banku auto, którego nie potrzebują, a na które normalnie ich nie stać xD
Ale przynajmniej jest szpan na osiedlu xD
Można wyjść z biedy, ale nie umysłowej.
@Paveleks: nie wiem z czego się bardziej śmiać, z warunków leasingu, jakie wynegocjowała ta pośredniczka nieruchomości, czy z bólu dupy wykopków, które muszą sobie afirmować, że to auto to gówno xD
nie pojmuje tego kupowania auta na takie raty. To nie lepiej wynajmować?


@szynszyla2018: Wynajem auta się skrajnie nie opłaca. Po pierwsze jakieś dziwne opłaty po wynajmie, bo po 2-3 latach się doczepiają, że coś "wykracza poza normalne użytkowanie" i płacisz dodatkowo nie obchodzi Cię spadek wartości, bo po końcu najmu i tak nic nie masz. Za to jakbyś wzięła na raty to przynajmniej masz samochód który możesz sprzedać, ba przy dzisiejszych
@Shatter: Sam mam podobnby segment bo X1 (który ma całkiem spoko gabaryt jednak jak na swoją klasę), ale tak Q3 to małe gówienko tym bardziej w wersji sportback. Zero bagażnika, takie A3 spompowane i w #!$%@? drogie.
@Dorth: leasing się robi takie by klient spłacił 50% utraty wartości kiedy autko wraca do dealera z ~80% wartości, inaczej ten biznes by się nikomu nie opłacał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@F1A2Z3A4: ALE PANIE, JAKI PRESTISZ, NIE TO CO TEN #!$%@? PLEBS W KOMPAKTACH ALBO INNYCH SEDANACH, TFU KHURVA NA BIEDAKI #!$%@? Z PRZEŚWITEM 5 CM NIŻSZYM, NIŻ MOJE KAŁDI SRUW!
Niesamowite jest, że jak robactwo poczuje troszkę siana, to pożycza od banku auto, którego nie potrzebują, a na które normalnie ich nie stać xD Ale przynajmniej jest szpan na osiedlu xD Można wyjść z biedy, ale nie umysłowej.


@Izanagi013: W jaki sposób? Przecież za auto w leasingu też trzeba płacić, więc w jaki sposób oznacza to, że kogoś nie stać? Po drugie, możesz sobie odliczyć od podatku, a jak ci się