Wpis z mikrobloga

@dumbas: Jak dla mnie to wygląda jakby chciała się pozbyć samochodu, bo jej się znudził, a nie że biznes się nie spina. Jakby potrzebowała pilnie opchnąć to nie dawałaby tak wysokiego odstępnego. 160k wykupu + 81k rat + 27k odstępnego wychodzi 270k brutto za małe gówienko z silnikiem 190KM - wierzyć się nie chce, że taka była cena tego samochodu.
Jakby potrzebowała pilnie opchnąć to nie dawałaby tak wysokiego odstępnego. 160k wykupu + 81k rat + 27k odstępnego wychodzi 270k brutto za małe gówienko z silnikiem 190KM - wierzyć się nie chce, że taka była cena tego samochodu.


@JC97: na mieszkaniach działa, to tutaj nie?
@dumbas: Jak dla mnie to wygląda jakby chciała się pozbyć samochodu, bo jej się znudził, a nie że biznes się nie spina. Jakby potrzebowała pilnie opchnąć to nie dawałaby tak wysokiego odstępnego. 160k wykupu + 81k rat + 27k odstępnego wychodzi 270k brutto za małe gówienko z silnikiem 190KM - wierzyć się nie chce, że taka była cena tego samochodu.


@JC97: a ja myślę, że chciała zastosować taktykę sprzedaży zaczerpniętą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@dumbas: a może sprzedaje bo ma niedługo Porsche do odbioru? Ludzie leasingujacy auta to nie Janusze którzy jeżdżą jednym samochodem 15 lat aż do rozpadu. Mija rok, dwa, trzy lata. Auto się nudzi, na horyzoncie pojawia się coś lepszego i auto się po prostu wymienia.
@TheDzions: Obstawiam, że nie idzie po prostu biznes sprzedażowy nieruchomości. Mam kumpele która sprzedaje kredyty hipo i ma mniej pracy o 75%, zwalnia ludzi ktorych miala do pomocy bo tak mało się sprzedaje.