Wpis z mikrobloga

  • 44
@Kryspin013: albo żyjemy w tak tragicznych czasach że chłopów odstrasza czekanie z seksem do ślubu


@ZenujacaDoomerka: szanujmy się. Nie dla każdego ruchańsko to najwyższa wartość w życiu, natomiast jak masz laskę która tylko o tym #!$%@?, chwali się publicznie w necie, że "nie goli tarantuli" i w zasadzie prawie każdy jej wątek jest związany z religią i ruchańskiem to nie wydaje mi się żeby miała wiele do zaprezentowania.

Zresztą ona
  • Odpowiedz
cóż, ma prawo się tym chwalić jeśli chce i nikt nie ma prawa tego wyśmiewać.


@aarahon: A kto mi to prawo odebrał? Tak samo można z niej szydzić, jak i z byczka w bmw, który wylicza ilość "zaliczonych" lasek, jako największe życiowe osiągnięcie. Albo z kogokolwiek innego.

ja myślę, że ona jest po prostu aseksualna


@ZenujacaDoomerka: Albo kryptohomo, powstrzymywane przez religijne przekonania. Ale z drugiej strony to weź wyobraź sobie
  • Odpowiedz
A kto mi to prawo odebrał? Tak samo można z niej szydzić, jak i z byczka w bmw, który wylicza ilość "zaliczonych" lasek, jako największe życiowe osiągnięcie. Albo z kogokolwiek innego.


@wstanczyk: albo z ciebie że jesteś głupi ale jak wyglądałoby nasze społeczeństwo gdybyśmy w ten sposób postępowali? Pogarda i wyśmiewanie na każdym kroku, nie w takim społeczeństwie nie chcę żyć, nie po to od ruskich się odcinamy żeby przejmować ich
  • Odpowiedz
ja myślę, że ona jest po prostu aseksualna.


@ZenujacaDoomerka: a ja myślę, że bardziej prawdopodobne jest, że wypiera swoją orientację w kierunku kobiet albo normalnie, regularnie kłamie, w sypialni ma kolekcję zabawek erotycznych, a z facetami widuje się po kryjomu. Tak czy inaczej, to jest jakaś forma zaburzenia.

I tak cały czas myślę, że nadejdzie dzień, gdy założy OF ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tym bardziej, że obiło
  • Odpowiedz
@aarahon
No jednak niektórzy zdradzają, ba, są na tym świecie nawet żony które na to pozwalają albo biorą czynny udział w takich akcjach. To twoje prawo moralne, każdy ma swoje i dopóki nie łamie prawa, to nie robi nic złego.
  • Odpowiedz
albo z ciebie że jesteś głupi ale jak wyglądałoby nasze społeczeństwo gdybyśmy w ten sposób postępowali?


@aarahon: Dokładnie tak samo, jak teraz, bo zarówno z takich byczków, jak i z niej się szydzi już w tej rzeczywistości i w tym społeczeństwie.

Pogarda i wyśmiewanie na każdym kroku, nie w takim społeczeństwie nie chcę żyć, nie po to od ruskich się odcinamy żeby przejmować ich zwyczaje.


Przecież ty własnie to uskuteczniasz tą
  • Odpowiedz
każdy ma swoje i dopóki nie łamie prawa, to nie robi nic złego.


@Flypho: rozpowszechnianie ruskiej propagandy i działanie na rzecz jej popularności przez niektórych konfederatów też uważasz za nic złego?
  • Odpowiedz