Wpis z mikrobloga

Cześć robaczki. Niedawno, po wielu perturbacjach z wojną, covidem i związanymi z tym problemami z papierem, wydawnictwo się uporało i została wydana druga część książki mojej mamy. Książka jest dostępna w wersji papierowej, e-booka oraz audiobooka. W związku z tym razem z Wireczkiem robimy noworoczne #rozdajo obydwu książek, żeby nie zaczynać fabuły od drugiej części :D

Jako że większość książek fantasy w Polsce to żaden biznes, szczególnie dla autora, zróbmy mamie przynajmniej miłą niespodziankę i zakręćmy trochę ruchu na lubimyczytac :)Żeby wziąć udział w rozdajo:1. Plusik
2. Kliknięcie w “chcę przeczytać” albo “teraz czytam” na https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5046245/zmijowe-gniazdo (można się szybko zalogować kontem google)

Książki mogą być oczywiście podpisane, daleko do mamy nie mam :)
Losowanie w środę wieczorem, wysyłka paczkomatem na mój koszt.

Krótki opis książki:
Zasiadający na tronie Esenii Edmur Anvil pragnie stworzyć potężne imperium, którym będzie niepodzielnie władał. Młody król ślepo zapatrzony w dokonania swojego przodka Edmura Pirata jest gotów zapłacić każdą cenę, czy to w złocie, czy krwi i ludzkim życiu, aby sięgnąć po władzę absolutną i rzucić na kolana ościenne narody, zwłaszcza te parające się magią. Najbliższe otoczenie przerażone perspektywą wojny stara się skierować myśli władcy w stronę bardziej odpowiednich dla młodego mężczyzny rozrywek: kobiet, wina i hazardu. I choć król nie pozostaje obojętny na uroki dworskiego życia, to jednak nie porzuca swoich planów, a wręcz odwrotnie, dąży do ich realizacji z obsesyjną wręcz konsekwencją.

Świadomi rosnącego zagrożenia Nair i Kal, a także Sylowie gromadzą i przygotowują armię do wojny, której pierwszy akt rozegra się w Morovii. Nie wiedzą jednak, że Kosiarze – elitarne oddziały Edmura realizują misję, która może zadecydować o wyniku całego konfliktu. Nie wiedzą też, kto zbiegł z eseńskiego zamku i zmierza do Sylii, a także jakie plany ma Marianna de Rodhe.

Nadchodzi wojna, której nie da się zapobiec, której wyniku nie da się przewidzieć. Wojna, która na pewno będzie kosztowała życie tysięcy i przepełni królestwa cierpieniem.

#ksiazki #ksiazka #literatura #czytajzwykopem #prezent #fantastyka #fantasy #czytanie #czytam #scifi #sciencefiction #pokazpsa #pies #geniuscreations #autorskie i troche #chwalesie
Pobierz walzky - Cześć robaczki. Niedawno, po wielu perturbacjach z wojną, covidem i związany...
źródło: comment_1673199920QtDS8dKXZZqluzorxaKq86.jpg
  • 14
@walzky: pozdrów mame od Elasa :D serce mi się cieszy, jak widze, że wydała już drugą książke <3 zostaje tylko dopełnić w końcu obietnicy i przeczytać. Fajnie, że jest audiobook, bo ostatnio to moja preferowana forma, muszę skądś zgarnąć