Wpis z mikrobloga

Ja po przeczytaniu dyskusji o związkach facetów z 16 latkami i widzący, że bywalcy tagu "przegryw" nazywają dwudziestolatki "starymi, zużytymi babami" i rzucają wypowiedziami w stylu (cytuję):

Młode mięsko jest atrakcyjne (i jak sama mozesz zauwazyc: legalne), stara raszpla już nie. Zawsze ten upadek boli ale cóż


Wykonanie 10+ wpisów na tym tagu powinno kwalifikować do leczenia zamkniętego. Dla dobra samych zainteresowanych.

https://www.wykop.pl/wpis/69895559/wykopki-gloryfikujace-zwiazki-z-dziecmi-typowe-tak/#comment-248183249

#bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #patologia #rozowepaski #zwiazki #psychiatria
Javert_012824 - Ja po przeczytaniu dyskusji o związkach facetów z 16 latkami i widząc...

źródło: comment_16731730100qhCIBn5KfY2GlFOowX70u.jpg

Pobierz
  • 8
@Javert_012824: Ogólnie chyba wiem w czym problem. Wiek inicjacji rózowych spada i potem taka laska do dwudziestego roku życia może mieć z 10-15 partnerów seksualnych. O ile u 30 latki to może nie tyle zrozumiałe co już logiczne o teraz jak czytam wpisy, że laska ma 16 lat i juz miała z 7 chłopa powoduje, że facet co np do 20-25 roku zycia był prawikiem nawet gdyby wygladał jak chad jest
Jest jeden plus. Ci ludzie działają tylko w internecie i tam piszą swoje wysrywy. W prawdziwym życiu nie ma takich osób, bo siedzą schowane w swoim piwnicach i żyją w swoich autystycznych oraz czarno-białych światach. Rozmawiałam z ludźmi z wieloma opiniami, żaden z nich nie był tak skrzywiony. Dodatkowo dużo osób baituje. Polecam przegryw i wszelkie pille na czarnolisto. Jeśli masz normalne życie; znajomych, rodzinę, to nie ma co się tym przejmować