Wpis z mikrobloga

Co lepiej: Google Pixel 6a (6 / 128) czy Motorola Edge 30 (8 / 128)? Cena i oceny podobne - pytanie o wady i zalety... Ktoś coś? Szczególnie info o aparatach by było przydatne. Telefon dla różowej, więc ta lekkość Motoroli (tylko 155 g) i dizajn zachęca jakoś...
#android #smartfon
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ambitny_wydawca: Pixel wygrywa we wszystkich rankingach fotograficznych, niemal od zawsze te smartfon od Google był wyznacznikiem świetnych zdjęć, więc nie wiem co ci innego poradzić kropka Obejrzyj sample fot tego realme jak ci leżą to bierz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miauczar:
Nawet 6a wygrywa? Bo to okrojona lekko wersja i mniejsza 6 czy 6 pro.

Sam mam 4a i czekam na 7a, ale jeśli '6a' cyka dobre foty to przy cenie 1300zl chyba ten fon wybiorę, a 4a odeśle na gwarancję z baterią bo wiem, że ludzie tak robią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomala92: stary, dobre foty to pojęcie względne - dla jednego dobra fota to nienaturalna, upiększona podbitym kontrastem i nasyceniem fota, a dla drugiego dobra fota to neutralne kolory zbliżone do tych które widzisz gołym okiem, Obejrzyj sample w Google i sam Zadecyduj czy to jest to czego potrzebujesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miauczar:
Tak jak pisałem ,aktualnie mam 4a i dla mnie aparat jest super. Nawet żona mówi, że robi lepsze foty od jej p30 pro.
W 7a ma być dość duży skok jakościowy, ogólnie w pixelach na + jest to , że cykasz foto i nie czekasz
  • Odpowiedz