Wpis z mikrobloga

Wykopki gloryfikujące związki z dziećmi.
Typowe.
Tak, 16 latka to JEST dziecko a typ który ma 30 lat i się interesuje wyłącznie takimi dziewczynkami jest ewidentnie zaburzony xD lub niespełna rozumu jeżeli twierdzi, że z takim dzieckiem mógłby się spokojnie "dogadać" a ono same jest mentalnie na jego poziomie.
Nawet nie dziwi mnie, że jest tam tag przegryw xD

Taki związek to kolejna fantazja przegrywa i dowartościowanie się, bo wie, że ani w wieku takiej dziewczyny nie miałby u niej szans, ani później u nikogo poważnego, to liczy na to, że takiej "młodej i głupiej" by zaimponował, bo ma "prawko".

Zadajcie sobie pytanie czy pozwolilibyście swojemy dziecku na związek z o tyle starszym typem xD
#bekazpodludzi #zwiazki #bekazprzegrywow #rakcontent
Pobierz Filippa - Wykopki gloryfikujące związki z dziećmi.
Typowe.
Tak, 16 latka to JEST dzie...
źródło: comment_1673123003e3wRv8takkiMydOgYNWp84.jpg
  • 181
Wykopki gloryfikujące związki z dziećmi.

Typowe.

Tak, 16 latka to JEST dziecko a typ który ma 30 lat i się interesuje wyłącznie takimi dziewczynkami jest ewidentnie zaburzony xD


@Filippa: zaburzona to jest trzydziestka, ktora ma o to bol dupy. Młode mięsko jest atrakcyjne (i jak sama mozesz zauwazyc: legalne), stara raszpla już nie. Zawsze ten upadek boli ale cóż
Tak, 16 latka to JEST dziecko a typ który ma 30 lat i się interesuje wyłącznie takimi dziewczynkami jest ewidentnie zaburzony xD lub niespełna rozumu jeżeli twierdzi, że z takim dzieckiem mógłby się spokojnie "dogadać" a ono same jest mentalnie na jego poziomie.

Nawet nie dziwi mnie, że jest tam tag przegryw xD


@Filippa: 16-letni mózg u człowieka jest jeszcze w trybie gąbki. W tryb myślenia logicznego przechodzi w pełni koło
Młode mięsko jest atrakcyjne (i jak sama mozesz zauwazyc: legalne), stara raszpla już nie. Zawsze ten upadek boli ale cóż


@Instrybutor_z_Orlenu: Nazywanie nastolatek "mięskiem", i wy się dziwicie potem że większość uważa was za oblechów.
Tak, 16 latka to JEST dziecko a typ który ma 30 lat i się interesuje wyłącznie takimi dziewczynkami jest ewidentnie zaburzony


@Filippa: To nie jest takie proste.

Związek 30-latka z 16-latką to faktycznie jest coś dziwnego. Nie mówię o zaburzeniu, natomiast faktycznie rozjazd mentalny jest potężny.

Natomiast od strony czysto fizjologicznej, to już jest kobieta. I czy tego chcemy czy nie, nastolatki potrafią być bardzo atrakcyjne i bardzo kobiece. Zainteresowanie nimi
@jamtojest2
Spoko, jakby miała 2 lata mniej lat to już by było zaburzenie? Bo wtedy mogłoby się to klasyfikować pod pedofilię.
Istnieje taki fajny termin, ephebophilia, dość często uważany za zaburzenie.
Dorosły, normalny facet nigdy nie zainteresuje się taką dziewczyną, może sobie pomyśleć, "ładna" i tyle, ale jakieś fantazje o ruchaniu 14-16 to coś nie tak z głową.

Trzeba brać pod uwagę uwarunkowania kulturowe gdzie dzieci od małego się nadmiernie seksualizuje, w
Spoko, jakby miała 2 lata mniej lat to już by było zaburzenie?


@Filippa: Fajnie, że przytaczasz termin efebofilia. On się odnosi do osób z wykształconymi cechami płciowymi. Pociąg do dzieci, czyli osób ewidentnie przed dojrzewaniem płciowym, co szczególnie łatwo stwierdzić w przypadku kobiet (biodra, piersi itd.) to jest ewidentne zaburzenie. Natomiast w przypadku wykształconych cech, sprawa zaczyna się robić skomplikowana. Ja tego nie próbuję bronić, ani mnie ten problem nie dotyczy.
Miałam jedną koleżankę w liceum, która zwiazała sie ze starszym o 10 lat gościem, nikt tego zwiazku w rodzinie nie akceptował. Oczywiście nie są już dawno razem.


@Kerrigan: Ehh, dobrze że w obecnym związku mam tylko 8 lat różnicy, dzięki temu ponad 5 lat jesteśmy razem.
Kojarzę też jakiś pierdylion związków gdzie różnica wieku to było 2-3 lata i kończyły się szybko mimo że były społecznie akceptowane ( ͡° ͜