Wpis z mikrobloga

  • 228
Wykopki gloryfikujące związki z dziećmi.
Typowe.
Tak, 16 latka to JEST dziecko a typ który ma 30 lat i się interesuje wyłącznie takimi dziewczynkami jest ewidentnie zaburzony xD lub niespełna rozumu jeżeli twierdzi, że z takim dzieckiem mógłby się spokojnie "dogadać" a ono same jest mentalnie na jego poziomie.
Nawet nie dziwi mnie, że jest tam tag przegryw xD

Taki związek to kolejna fantazja przegrywa i dowartościowanie się, bo wie, że ani w wieku takiej dziewczyny nie miałby u niej szans, ani później u nikogo poważnego, to liczy na to, że takiej "młodej i głupiej" by zaimponował, bo ma "prawko".

Zadajcie sobie pytanie czy pozwolilibyście swojemy dziecku na związek z o tyle starszym typem xD
#bekazpodludzi #zwiazki #bekazprzegrywow #rakcontent
Filippa - Wykopki gloryfikujące związki z dziećmi.
Typowe.
Tak, 16 latka to JEST dzie...

źródło: comment_1673123003e3wRv8takkiMydOgYNWp84.jpg

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Instrybutor_z_Orlenuz:

zaburzona to jest trzydziestka, ktora ma o to bol d--y. Młode mięsko jest atrakcyjne (i jak sama mozesz zauwazyc: legalne), stara raszpla już nie. Zawsze ten upadek boli ale cóż


No jasne, że boli, nikt nie jest wiecznie mlody. Dwa, opka porusza w wątku również inne kwestie, nie tylko czystej fizyczności, ktorej postrzeganie i tak będzie zniekształcone subiektywnie.

Tylko zastanawia fakt dlaczego taki komentarz jak wyzej pisze to różowy
  • Odpowiedz
@Filippa: Jak miałem 24 lata to grzmociłem 16-stke tak że aż huczało i było zajebsicie. Gdybym mogl to dalej bym zapinał same 16-stki i dalej bym lage kladl na opinie typu to "TO JEST CHORE", "ZBOCZENIEC" itd... Na pewno typ ktory zapina takie panny sie przejmuje czyjąś opinią jak laska na nim siedzi XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@jamtojest2

Ale czysto logicznie, trudno oczekiwać sprawdzania dokumentów zanim.... no właśnie, zanim mężczyzna odczuje zainteresowanie?


No, rozumiem o co ci chodzi.
Wiem, że ktoś sobie może pomyśleć, że osoba wygląda na starszą niż w rzeczywistości jest, bo akurat ma taką urodę i dość dojrzałe rysy twarzy chociażby ale wez pod uwagę jeszcze inna
  • Odpowiedz
@Filippa: prosty test krewnego. nie nie chciałbym aby moja córka była x dużo starszym typem. Oczywiście, lepiej aby byli podobnego wieku, myślę że za duża różnica wieku pogłębia różnice pokoleniowe i pewnie czasem może być problem się dogadać

@cutecatboy: No ale tak działa natura, że mezyczyzna podobają się takaie smarkule xD a wiem z opowiadań, że oj znajdą się takie co poleca na fajnego tatuśka (i nawet nie
  • Odpowiedz
No z pewnością większość poczułaby obrzydzenie.


@Filippa: Nie wiem czy obrzydzenie to dobre słowo. Szok na pewno. Myślę, że większość świadomie by się na to nie zdecydowała.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@ForestTurtles
Tak nie działa natura xD
Zawsze bawi ten argument.
Nie ma czegoś takiego jak uniwersalność cech pożądanych bo gdyby tak bylo to każdy dzialalby według określonego schematu bez własnego gustu. Jednym sie podobają milfy, innym małolaty i to nie ma związku z żadną mityczną naturą, a najważniejszym argumentem jest to, że człowiek to nie jest prymitywne zwierzę.
Gdyby natura miala większe odzwierciedlenie w naszym życiu, to nigdy byśmy nie ewoluowali i porzucili zachowania instynktowne na rzecz umysłu.
Mało tego, gdybyśmy działali tylko według biologicznych schematów to nie musielibyśmy mieć tak szeroko rozwiniętych funkcji kogniwistycznych bo do samej mitycznej natury nie potrzeba bardziej rozbudowanego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: 30 lat z 15/16 to już pato, ale bez przesady że 17/18 to dziecko. Sam miałem 24 jak związałem się z różowa co była po 17, bliżej 18. 4 rok teraz nam będzie leciał, prawie 2 lata mieszkamy razem. Różowa zaczęła studia, które kończy za rok, znalazła w miarę dobrą pracę, ja też zrobiłem progres w karierze. Chic mówiąc szczerze to różnicy wieku nie czuć dopiero przy 20+. Nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@zielony_goblin
No ja sama poznalam chlopaka mając 17.5 lat, w sumie to 18 rocznikowo, on mial 21.
Uznaje, że to jak najbardziej normalna różnica wieku ale mój post odnosił się do starych typów, po 30, lub nawet 40 który za swój krąg zainteresowań obierają tylko takie mlode dziewczynki 15-17.
Nie jest to zbytnio normalne, nikt mi nie powie, że to zdrowe.
Bo to taki typ chce od takiej młodej dziewczyny? Łatwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Filippa: mnie ciekawi, czy ty jak miałaś 16 lat to uważałaś się za dziecko, czy teraz jak masz 30 to uważasz takie dziewczyny za dzieci
  • Odpowiedz
@niebadzogrem bo faceci wolniej dorastają. I dołóż do tego to że faceci często są sami cały okres szkoły i studiów, a rowiesniczki szaleją. I dopiero potem gdy oni dostaną szansę od takiej młodszej to są w 7 niebie, bo mogą nadrobić to co stracili, a rowiesniczki są złe bo one mają to już za sobą i wymagają żaby gość już myślał o ślubie i dzieciach, bo one już tak myślą. Rzecz
  • Odpowiedz
@Filippa: Zawsze jak jest tego typu dyskusja podstarzałych poleczek i kukoldzików moralistów przypomina mi się pewien dowcip ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pan nauczyciel pyta się dzieci w szkole, czy znają pojęcie słowa rarytas:
- No dzieci, co jest dla was rarytasem?
- Banany, pomarańcze - mówi Staś
- Bułka z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lucider5: No dokładnie sam mam 30+ i partnerkę 25+. Nadrabiam to co mnie ominęło będąc nastolatkiem i earl 20" czyli podróże, granie w coopie z ukochaną jedząc pizzę. Po co zakładać rodzinę jak się nie ma wspólnych chwil wspomnień ? Najpierw wspólnie trzeba coś przeżyć i się wyszaleć razem nim się do pieluch uklęknie i życie zamrozi na 10 lat albo lepiej.
  • Odpowiedz
@Filippa: ale piecze XD pamiętam jak w gimnazjum laski bujały się ze starszymi typami, potem technikum też większość wsiadała do bmw czy mercedesów pod szkołą. Teraz już żadna bmka z Oskim nie przyjedzie bo albo macie już Sławka beciaka ze służbową skodą albo każdy się was brzydzi po karuzeli bolców. Właśnie dlatego wolimy młodsze. A zaburzone jest postrzeganie przez was rzeczywistości i pogodzenia się z nią po 25 roku życia.
  • Odpowiedz