Wpis z mikrobloga

Wykopki gloryfikujące związki z dziećmi.
Typowe.
Tak, 16 latka to JEST dziecko a typ który ma 30 lat i się interesuje wyłącznie takimi dziewczynkami jest ewidentnie zaburzony xD lub niespełna rozumu jeżeli twierdzi, że z takim dzieckiem mógłby się spokojnie "dogadać" a ono same jest mentalnie na jego poziomie.
Nawet nie dziwi mnie, że jest tam tag przegryw xD

Taki związek to kolejna fantazja przegrywa i dowartościowanie się, bo wie, że ani w wieku takiej dziewczyny nie miałby u niej szans, ani później u nikogo poważnego, to liczy na to, że takiej "młodej i głupiej" by zaimponował, bo ma "prawko".

Zadajcie sobie pytanie czy pozwolilibyście swojemy dziecku na związek z o tyle starszym typem xD
#bekazpodludzi #zwiazki #bekazprzegrywow #rakcontent
Pobierz Filippa - Wykopki gloryfikujące związki z dziećmi.
Typowe.
Tak, 16 latka to JEST dzie...
źródło: comment_1673123003e3wRv8takkiMydOgYNWp84.jpg
  • 181
@Filippa: jak laska ma 26 lat to jest dojrzałą kobietą która potrafi myśleć, oczywiście jak wszystko z nią ok, więc związek takiej laski z gościem co ma 40 nie jest dramatem tym bardziej ze faceci potrafią być bardzo długo niedojrzali emocjonalnie choć ogarnięci zawodowo xD We Francji takie relację są częste, i są one z wyboru tych kobiet, temat rzeka. Ciekawą rzeczą jest że dużo takich młodych lasek np zagaduje do
@cutecatboy: no taki wydźwięk ma twój komentarz, że to nie jest normalne.

Więc pytam czy taki związek jest nielegalny.

@Invisiblinio: w jakich normalnych krajach?

W UK jest to legalne pod warunkiem, że druga strona nie jest nauczycielem strony pierwszej, lub nie sprawuje funkcji publicznej.

Niemcy, Austria, Bułgaria, Włochy, Portugalia, Węgry, itd. to samo.

Malta ma wiek ustawiony na 18.

USA są dość podzielone pod tym kątem więc też 16~18.
@cutecatboy:

Cieszy się z byle czego xDD typ pisze jakby opisywał jakaś biedna wieśniaczkę z środkowej Afryki uratowaną przed głodem i śmiercią, a nie laskę ze środkowoeuropejskiego kraju

Jak ma bogatych starych to poczeka 2 lata i dostanie na 18tke samochód i zadna pizza starego zgreda nie przekona xD
@Filippa: o ciekawy temat chciałem go ostatnio na mikro poruszyć ale jakoś się nie zebrałem.
Podjąłem ostatnio decyzje, ogólnie po drodze do biedry mijam liceum no i wiemy jak dzisiejsze Julki wyglądają kręcą tymi dupskami jak by jutra miało nie być. Uznałem, że jako już staremu prawie trzydziestoletniemu chłopowi no nie wypada już się gapić na takie w sumie dzieciaki i zmieniłem trasę
@serniczek_z_rodzynkami: Nienormalny nie oznacza nielegalny, jedno nie wyklucza drugiego, więc nie wiem skąd to pytanie. Jak 30+ chłop chce sobie ruchać nastolatki albo nawet bawić się z nimi w związek to niech robi co chce o ile obie strony się na to zgadzają i jest to legalne (czyli 15+), ale udawanie że to jest normalne zjawisko, a już w ogóle że taki układ jest jakkolwiek dobrze rokujący i oparty na równości
@Invisiblinio:

w google są różne brednie


jakie brednie?

Czy brednią jest to, że "age of consent" w Europie to 16 lat poza wyjatkami?
Czy brednią jest to, że prawo nie penalizuje takie związki pod pewnymi warunkami (nauczyciel, funkcjonariusz publiczny, wykorzystywanie z premedytacją, itd)?

Ale normalne są stany w których to nielegalne,


Stany jak np. Arizona, Nevada nie są krajami..

@cutecatboy:

Nienormalny nie oznacza nielegalny, jedno nie wyklucza drugiego, więc nie
@serniczek_z_rodzynkami: tak, od samego początku ta kwestia była i jest czysto moralna, nie prawna. Bo jak laska się uprze to nawet jej starzy nic z tym nie zrobią, bo 15+ jest legalna i nawet 80-letni dziad może ją sobie legalnie obracać. To nawet nie jest też kwestia różnicy wieku, bo im jesteśmy starsi tym różnice między ludźmi się zacierają i związek 30-latki z 50-latkiem może będzie nietypowy, ale akceptowalny, bo nie